Юнаки-мусульмани збираються в похід Карпатами — встигніть забронювати місце в групі!

Юнаки-мусульмани збираються в похід Карпатами — встигніть забронювати місце в групі!
Юнаки-мусульмани збираються в похід Карпатами — встигніть забронювати місце в групі!
12.06.2019
Оцініть статтю: 
(8 оцінки)
Собкор
Зображення користувача Собкор.

До старту вже традиційного походу хлопчиків-підлітків і юнаків в Карпати менше як місяць. Щороку Всеукраїнська асоціація «Альраід» влаштовує це захопливу подорож молоді, для якої відпочинок асоціюється з фізичною активністю, новими яскравими враженнями, з вечірніми посиденьками біля ватри й — чом би й ні? — випробуванням себе на міцність.

Шість днів (6–13 червня) учасники походу житимуть табором на лоні природи. У цьому році «Альраід» надав їм можливість перевірити себе в досить екстремальних умовах пішого походу в горах. Звичайно ж, у супроводі дорослих — досвідчених провідників, інструкторів і лікаря.

Організована за всіма правилами група буде обов'язково зареєстрована, дорослі, що її супроводжують, цілий час будуть на зв'язку з рятувальниками, похідні аптечки вкомплектовані потрібними медикаментами і перев'язним матеріалом.

Безцінний досвід, що здобудуть юні підкорювачі вершин, збагатить їх духовний світ і зміцнить душевне здоров’я. Погодьтеся, обмивання перед молитвою в найчистішому гірському потічку та й сама молитва просто неба — це не просто екзотичний для міської дитини елемент подорожі. Це можливість відчути, усвідомити природність молитви, звернення до Творця на лоні первісної природи.

Тиждень подорожі для кожного з 20 підкорювачів Карпат обійдеться в 3500 грн. Вартість (3500 грн) обіймає харчування, спорядження для групи, проїзд із Києва та покриття непередбачених витрат. При цьому про наявність особистого спорядження кожен учасник мусить подбати самостійно.

Від учасників походу очікують дисциплінованості, уміння працювати в команді, готовності чітко виконувати вказівки інструкторів, наявності особистого спорядження. Кожен має надати медичну довідку про стан здоров’я та (для неповнолітніх) довіреність або розписку від батьків.

Додаткову інформацію та перелік особистого спорядження, а також консультації для потенційних учасників можна отримати за номером +38 (093) 834-83-64 (Ділявер).

У групі лише 20 місць, тож не гайте часу й поспішайте забронювати своє!

Для ГСВА «Альраід» практика організації корисного дозвілля дітей та підлітків у період шкільних канікул не нова. Перерви в навчанні дітвора не проводить у безцільному неробстві, а, завдяки ретельно продуманим програмам, поєднує відпочинок із пізнавальними екскурсіями, лекціями, розвивчими заняттями.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.