Зеленський заявив про переговори про повернення до України бранців з тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу

© ️пресс-служба Президента України: 03.02.2020, спілкування зі ЗМІ за підсумками 8-го засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною
© ️пресс-служба Президента України: 03.02.2020, спілкування зі ЗМІ за підсумками 8-го засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною
07.02.2020
Оцініть статтю: 
(178 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що активно ведеться робота з повернення українських громадян, які незаконно утримуються на окупованих територіях і в Російській Федерації, і висловив надію, що незабаром буде досягнута домовленість про дату звільнення першої частини бранців.

Під час спілкування зі ЗМІ, аналізуючи підсумки 8-го засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною, глава держави заявив, що робота з першого напряму проводиться у рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську щодо українських бранців, яких утримують на тимчасово окупованій території Донбасу. Щодо другого напряму, то ведуться переговори з російською стороною про звільнення українців, які перебувають в окупованому Криму або на території Росії.

«Повернення українських громадян додому — це одна з наших пріоритетних глобальних завдань», — цитує слова Президента його прес-служба. — Готується великий список, який буде узгоджуватися в Мінську», — повідомив Володимир Зеленський.

Другий напрям — це переговори з російською стороною про звільнення українців, які перебувають в окупованому Криму або на території Росії.

«...Упевнений, що найближчим часом будуть дати, і суспільство побачить списки, — повідомив глава держави. — Ми, вся команда, дуже важко над цим працюємо, і дійсно більшість полонених, про яких йде мова у переговорах з російською стороною і які знаходяться на території РФ, — це кримські татари». .

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.