Жінки-переселенки з Криму і Донбасу братимуть участь у «Бізнес-школі для жінок-ВПО»

Жінки-переселенки з Криму і Донбасу братимуть участь у «Бізнес-школі для жінок-ВПО»
Жінки-переселенки з Криму і Донбасу братимуть участь у «Бізнес-школі для жінок-ВПО»
15.06.2020
Оцініть статтю: 
(50 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

«Елеос-Україна» за сприяння Посольства Литовської Республіки в Україні розпочинає проєкт «Бізнес-школа для жінок-ВПО» у Києві і Харкові.

Проєкт, який фінансується в рамках Програми Співробітництва з Метою Розвитку та Сприяння Демократії, спрямований на підтримку жінок-ВПО, зокрема кримських татарок, і сприяння їх економічному зміцненню через навчання і стимулювання до відкриття власної справи.

Як зазначає «Елеос-Україна», сучасне українське суспільство, яке переживає наслідки анексії Криму і втягнуте у військовий конфлікт на Сході України, має знаходити шляхи підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які втратили надію «перебути війну і повернутися додому» і більш активно шукають постійну роботу чи замислюються про самозайнятість.

Крім того, у ситуації глобальної економічної кризи і пандемії коронавірусу перед цією вразливою групою особливо гостро постає питання здобуття додаткової освіти і перекваліфікації, які сприятимуть поліпшенню їх добробуту.

Загалом, в Україні станом на лютий 2020 року налічувалося 1 439 965 ВПО. При цьому, згідно з опитуванням Міжнародної організації з міграції (МОМ) спільно з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і ВПО й Міністерством соціальної політики України станом на липень 2019 року, 80 відсотків ВПО, котрі шукають роботу, — це жінки.

Тому, якщо Ви — жінка-ВПО, проживаєте зараз у Києві чи Харкові, і хочете взяти участь у нашому проєкті — заповніть анкету за посиланням

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.