Індонезійський авіадиспетчер пожертвував собою заради пасажирів авіалайнера

© Reuters
© Reuters

Індонезійський авіадиспетчер Антоніус Гунаван Агунг під час руйнівного землетрусу на Сулавесі допоміг пасажирському літаку безпечно злетіти, але сам не врятувався.

Про це з посиланням на AFP повідомляє Укрінформ.

— Індонезійський авіадиспетчер став посмертно героєм після того, як відмовився залишати робоче місце під час землетрусу, щоб допомогти пасажирському літаку безпечно злетіти, — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 21-річний Антоніус Гунаван Агунг знаходився у п’ятницю, 28 вересня, на робочому місці на диспетчерській вежі аеропорту Мутіара SIS Аль-Джуфрі в місті Палу на острові Сулавесі, коли сталися підземні поштовхи.

Його колеги евакуювалися, але хлопець відмовився залишати робоче місце, поки не злетів пасажирський літак авіакомпанії Batik Air. Коли авіамашина піднялася в повітря, Агунг, не маючи можливості спуститися іншим способом, вистрибнув з 4-поверхової вежі диспетчерського пункту. Під час приземлення він зламав руку та отримав серйозні внутрішні ушкодження, його госпіталізували. Хлопець помер, не дочекавшись медичного гелікоптера, який повинен був перевезти його в спеціалізовану лікарню.

Як уже повідомлялося, в результаті руйнівного землетрусу і цунамі в Індонезії вже загинуло понад 1200 осіб.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.