Китайська влада продовжує обмежувати права мусульман

Китайська влада продовжує обмежувати права мусульман
26.01.2018
Оцініть статтю: 
(304 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

У повіті Гуанхе китайської провінції Ганьсу школярам заборонили під час канікул відвідувати мечеті.

Як передає Islam Today, про це з посиланням на співробітника місцевого департаменту освіти повідомляє Global Times.

— Школи повинні зобов’язати учнів не відвідувати релігійні об’єкти і навчальні установи для здійснення ритуалів і читання Святого Писання під час зимових канікул, — цитує видання співрозмовника.

Нагадаємо, відповідно до китайського законодавства, «держава відокремлює школу від релігії; жодна організація або особа не може використовувати релігію, щоб проводити заходи, які можуть суперечити системі освіти».

Варто відзначити, що 98% населення повіту Гуанхе — це представники національностей хуей і дунсян, майже всі вони сповідують Іcлам.

Як раніше повідомляв «Іслам в Україні», китайська влада в північно-західному регіоні Синьцзяна наказала мусульманським сім’ям етнічних меншин здати релігійні предмети, зокрема молитовні килимки і копії Корану.

У 2017 році влада Синьцзяна почала конфіскувати всі Корани, опубліковані понад п’ять років тому, які, згідно з твердженнями місцевих чиновників, мають «екстремістський зміст». Ця акція проходила на тлі кампанії проти «незаконних» релігійних предметів, що належать переважно етнічним уйгурам-мусульманам.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.