Мусульмани, юдеї та християни в Єрусалимі разом молилися за мир в Україні

Мусульмани, юдеї та християни в Єрусалимі разом молилися за мир в Україні
Мусульмани, юдеї та християни в Єрусалимі разом молилися за мир в Україні
23.03.2022
Оцініть статтю: 
(171 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Провідники різних релігій і конфесій 21 березня зібралися в Єрусалимі перед собором Пресвятої Трійці (РПЦ), щоб помолитися за мир і закликати Патріарха Московського Кирила зробити все, щоби зупинити війну.

Як повідомляє РІСУ з посиланням на  латинський Єрусалимський Патріархат,  ініціаторами заходу стали Міжрелігійний центр сталого розвитку та Міжрелігійний інститут «Elijah». Учасниками були представники латинського патріархату, англіканської та мелькітської греко-католицької церков (східнокатолицька церква візантійського обряду, найчисленніша близькосхідна католицька громада після маронітської церкви. — Ред.), юдаїзму та ісламу.

«Життя, дароване Богом — священне. У вбивстві цих людей бачимо вбивство Ісуса Христа. Ми повинні об’єднати наші голоси, щоб світові лідери пробудилися та поклали край цій війні та цьому кровопролиттю», — сказав представник шейха Мувафака Тарифа, духовного лідера друзської громади Ізраїлю (релігія друзів має коріння в ісмаїлізмі — одній із шиїтських сект, що виникла у VIII ст. — Ред).

Наприкінці молитовної зустрічі учасники поставили свої підписи під закликом до миру, що міститься в листі, який 150 релігійних лідерів світу надіслали патріархові Кирилу, щоб той уплинув на президента РФ, спонукаючи «ужити негайних заходів для зменшення ескалації конфлікту та пошуків його мирного розв’язання».

«Наше завдання, — пишуть вони, — молитися та підтримувати мирні рішення в ситуаціях конфлікту. Ми засмучені, маючи перед очима бої між вірними. Конфлікт уже призвів до значних людських утрат як серед військових, так і серед цивільних осіб».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.