ООН знову нагадали про етнічну дискримінацію в Криму

ООН знову нагадали про етнічну дискримінацію в Криму
У Женеві Юрій Клименко нагадав президенту Ради з прав людини ООН про етнічну дискримінацію, що проводиться російськими окупантами в анексованому Криму
21.03.2017
Оцініть статтю: 
(424 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Постійний представник України при ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрій Клименко нагадав президенту Ради з прав людини ООН про етнічну дискримінацію, що проводиться російськими окупантами в анексованому Криму (текст мовою оригіналу доступний на офіційному сайті МЗС України).

Він також попросив Міжнародний суд вжити термінових заходів, які б зобов’язали Росію утримуватися від будь-яких актів расової дискримінації на півострові, зокрема припинити політичний і культурний тиск стосовно етнічних українців і кримських татар.
Крім цього, Юрій Клименко закликав «вжити всіх необхідних заходів для припинення зникнення кримськотатарських осіб та оперативно розслідувати ті зникнення, які вже відбулися».

Як нагадує QHA, Україна подала позов до Міжнародного суду ООН в Гаазі, який має на меті притягнути до відповідальності Російську Федерацію за фінансування тероризму і прояви расової дискримінації під час агресії в Україні, а також за дискримінацію Росією українців і кримських татар в Криму і терористичні акти на Донбасі.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.