Пам’яті Оксани Абабне

10.02.2020
Оцініть статтю: 
(33 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Редакція сайту «Іслам в Україні» з болем повідомляють про кончину своєї колишньої співробітниці Оксани Абабне, яка через раптову зупинку серця відійшла у вічність на тридцять дев’ятому році життя.

Оксана стояла коло початків інформаційного ресурсу «Іслам в Україні», була однією з тих, хто реалізовував проєкт «Іслам без крайнощів і стереотипів». Її творча вдача, живий аналітичний розум, глибока освіченість, завзятість і працелюбність були не тільки джерелом нових ідей, задумів, а й гарантією їх втілення.

Народження двох діточок жодним чином не позначилося на її роботі, й навіть коли Оксана за сімейними обставинами переїхала до Йорданії, на батьківщину чоловіка, вона певний час працювала на сайті «Іслам в Україні».

«Серце розривається від гіркої новини... Оксанко, ми так і не побачилися з тобою після довгої розлуки… Хай прийме Всевишній твою душу у Свої сади, простить гріхи й дасть терпіння твоїм діткам пережити це горе… Ми тебе будемо пам’ятати як світлу, добру, щиру сестру! Ще ніяк не можу в це повірити…» — ці слова голови Ліги мусульманок України Ольги Фриндак передають почуття всіх, кому пощастило особисто знати Оксану Абабне, спілкуватися та працювати з нею.

Сумує та співчуває близьким і рідним Оксани й жіноча громадська організація «Мар’ям», що входить до Всеукраїнської асоціації «Альраід»:

«Зібравшись із думками, але ще не оговтавшись від сумної звістки, хочеться написати кілька слів про сестру Оксану, у якої несподівано для нас усіх зупинилося серце. 

Оксана Абабне була унікальною дівчиною — скромною, розумною, сміливою, доброю, чуйною, спокійною, добродушною та усміхненою. З нею було легко й приємно спілкуватися всім. До неї часто зверталися по раду та душевну розмову. Організована, творча, активна, вона прагнула зробити більше корисних справ для нашої умми. Такою ми її пам’ятаємо…

У 2010 році вона з дітьми переїхала на батьківщину чоловіка й виховувала самотужки сина й дочку. Працювала репетитором англійської мови. Не зупинялася у своїй освіті, розвивала себе та дітей у різних царинах. Цього року їй мало б виповнитися 40.

Ми дуже сумували за нею, сподівалися на її повернення та чекали зустрічі.

Щиро співчуваємо її дітям і рідним. Дай Господи їм терпіння та сили пережити це горе! Досі не віриться, що її вже нема з нами.

Просимо Всевишнього зустрітися з нею в раю, адже пророк Мухаммад (мир йому і благословення) сказав, що ми будемо в раю з тими, кого любимо».

Воістину, ми належимо Аллагові й вертаємося до Нього.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.