Президент України відвідав Саудівську Аравію з офіційним візитом

Президент України відвідав Саудівську Аравію з офіційним візитом
Президент Володимир Зеленський разом із спадкоємним принцем Мухаммадом бін Салманом
29.02.2024
Оцініть статтю: 
(18 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

27 лютого Президент України Володимир Зеленський з короткостроковим робочим візитом відвідав Королівство Саудівська Аравія. Він зустрівся з принцом-наступником Мухаммадом бін Салманом ас-Саудом, неформальним лідером королівства.

На переговорах сторони обговорили реалізацію української Формули миру. Зеленський також подякував принцові за цінні поради щодо прискорення реалізації низки її пунктів.

«Обговорили пункти Формули миру та прогрес, який може бути досягнутий у їх реалізації. Лідерство Саудівської Аравії допоможе знайти справедливі рішення. Ми цінуємо прагнення принца допомогти відновити справжній мир та вдячні за поради та підтримку», — сказано в повідомленні, поширеному Офісом Президента України.

Під час зустрічі з принцом також обговорювали питання звільнення українських військовополонених, бо Саудівська Аравія вже була посередником у цьому складному процесі.

«Важливою темою зустрічі стали конкретні можливості двосторонньої співпраці України та Саудівської Аравії в економічній та технологічній сферах. Наші команди працюватимуть у відповідних напрямках», — заявив після закінчення переговорів український президент.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.