Росія причетна до хіматаки в Сирії, — Петро Порошенко

Росія причетна до хіматаки в Сирії, — Петро Порошенко ©️Офіційне інтернет-представництво Президента України
13.04.2018
Оцініть статтю: 
(565 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Петро Порошенко наголошує, що Російська Федерація причетна до хімічної атаки у Сирії, бере участь в агресії проти України на Сході нашої держави, але постійно заперечує це.

— З першої хвилини російської агресії Росія категорично відмовляється від того, що Збройні сили РФ беруть участь в агресії проти Держави Україна, причетні до хімічної атаки в Сирії, брали участь або тим чи іншим способом пов’язані з отруєнням в Солсбері, — наводить прес-служба слова Президента України, сказані під час спільного брифінгу для ЗМІ за підсумками зустрічі з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. — Гасло «их там нет» більше не проходить ніде в світі.

Петро Порошенко повідомив, що в Україні перебувають 23 російських офіцерів, які утримуються в тюрмах.

— Це докази присутності Російської Федерації. Безумовно, ми чекаємо від РФ більш цивілізованої реакції: визнання звинувачень, координації і кооперації для того, щоб не допустити подібних речей в майбутньому, — підкреслив він.

Глава держави особливо наголосив на важливості негайного виведення російських військ з окупованої української території та імплементації Мінських угод, зокрема і підтримку миротворчої операції на Донбасі.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.