У Стамбулі чеченська діаспора вшанувала пам'ять жертв Голодомору

У Стамбулі чеченська діаспора вшанувала пам'ять жертв Голодомору
У Стамбулі чеченська діаспора вшанувала пам'ять жертв Голодомору ФОТО: Qirim.news
30.11.2022
Оцініть статтю: 
(87 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

26 листопада у Стамбулі відбулося акція вшанування пам’яті жертв Голодомору. У заході взяли участь представники чеченської діаспори Туреччини. Люди тримали в руках прапори Ічкерії, України, кримськотатарського народу, а також фотографії українських міст, зруйнованих унаслідок агресії РФ.

Учасникам акції зачитали звернення Уряду Чеченської Республіки Ічкерія на адресу України та українських біженців, що перебувають у Туреччині. У ньому йдеться про те, що світ дав справедливу оцінку діям агресора, й народи Європи одностайно стали на бік України: 

«До України безперестанно надходить гуманітарна допомога, сучасна зброя та боєприпаси. Біженці з України привітно прийняті Євросоюзом і Туреччиною. Такої хвилі єдности світ не бачив від часів Другої світової війни, коли все прогресивне людство повстало проти німецького фашизму!»

Уряд Ічкерії зазначає, що українці не вперше потерпають від Росії, а Україна ще не забула влаштований керівництвом Радянського Союзу Голодомор 1932–33 років:

«Штучно влаштований голод викосив третину нації, десятки мільйонів українців! Тоді Кавказ прийняв десятки тисяч українських дітей, що їхніх батьків убили московські орки!»

Уряд Чеченської республіки Ічкерія заявляє, що вважає своїм святим обов'язком взяти участь у війні України проти російського агресора, у справі звільнення території від загарбників та вжити всіх можливих заходів для цього.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.