У Туреччині відкрився український молочний завод

У Туреччині відкрився український молочний завод (© Роман Бондар, Фейсбук)
У Туреччині відкрився український молочний завод (© Роман Бондар, Фейсбук)
У Туреччині відкрився український молочний завод (© Роман Бондар, Фейсбук)
22.12.2015
Оцініть статтю: 
(245 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У суботу, 19 грудня, у м. Караман (Туреччина) відбулися урочистості з нагоди відкриття заводу української компанії Terra Food — одного з найбільших в Україні аграрних холдингів, що займаються сільським господарством, працюють у сегменті молочної та м’ясної продукції. Загальні інвестиції в проект оцінюються в 4 млн доларів США.

Як пише на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук Роман Бондар:

— … Ми відкрили перший завод Terra Food у Туреччині в індустріальному парку м. Караман. Ця подія дивним чином наклалася на геополітичну ситуацію і отримала великий резонанс на місцевому рівні. Відчувається за рівнем високопоставлених гостей та увагою турецької преси. Для турків прихід українського бізнесу — це важливий сигнал і реальний приклад потенціалу двосторонніх відносин. Про це в кулуарах говорили всі. Як я побачив своїм очима, Туреччина може дати Україні не тільки капітал і технології, а й пасіонарну енергію, яка так важлива для нас зараз.

Ця подія знайшла відображення у пресі. Як пише LB з посиланням на турецький сайт Gida Hatti, молокопереробний завод Slava Süt потужністю 1000 тонн на добу був відкритий 19 грудня.

Довідка:

ТЕРРА ФУД — один із найбільших холдингів, що славиться виробництвом молочної продукції в Україні. Лідер у виробництві і продажі фасованого вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей і преміальної молочної продукції в країні. Займає 4-е місце в Європі і 12-е місце в світі за обсягами продажів рослинно-вершкової суміші. На сьогодні компанія експортує продукцію більш ніж в 40 країн світу. Серед яких: Китай, Грузія, Йорданія, США, Сінгапур, Єгипет, Кувейт, ОАЕ, Казахстан, Північна Корея, Молдова, Сенегал та інші. Основні бренди: ТМ Premialle, ТМ «Біла лінія», ТМ «Тульчинка», ТМ «Ферма», ТМ «Вапнярка», ТМ «Золотий Резерв».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.