Україна має намір стати спостерігачем в Організації ісламського співробітництва

Україна має намір стати спостерігачем в Організації ісламського співробітництваУкраїна має намір стати спостерігачем в Організації ісламського співробітництва
©прес-служба Президента України
21.03.2018
Оцініть статтю: 
(226 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Кувейту шейхом Сабахом Халідом Аль-Хамадом Ас-Сабахом.

— Глава держави висловив вдячність кувейтській стороні за підтримку ініціатив України в рамках міжнародних організацій та висловив сподівання на подальше плідне співробітництво в цьому напрямі, — йдеться в повідомленні прес-служби Президента України.

Зі свого боку шейх Сабах Халід Аль-Хамад Ас-Сабах високо оцінив внесок України як непостійного члена Ради Безпеки ООН протягом 2016–2017 років у справу підтримання миру та безпеки в світі, а також захисту прав людини.

Петро Порошенко звернувся до кувейтської сторони з проханням підтримати намір України отримати статус спостерігача в Організації ісламського співробітництва. Він підтвердив прагнення України розвивати стабільні та конструктивні взаємини з країнами арабського світу та підкреслив безальтернативність розв’язання регіональних конфліктних ситуацій шляхом мирних переговорів.

Сторонами була підтверджена необхідність подальших міжнародних зусиль для забезпечення дотримання основоположних принципів міжнародного права, передусім щодо поваги до територіальної цілісності та суверенітету держав. Співрозмовники привітали досягнуту домовленість щодо лібералізації візового режиму для громадян України та обговорили питання регіональної безпеки.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.