В столиці Ірану відкрився візовий центр України

В столиці Ірану відкрився візовий центр України
©️mooon2/liveinternet: Тегеран
19.07.2018
Оцініть статтю: 
(277 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

15 липня в Ісламській Республіці Іран розпочав роботу візовий центр України, функціонування якого забезпечуватиметься компанією VF Worldwide Holding Ltd .

Як зазначається на сайті зовнішньополітичного відомства, установа займатиметься технічним супроводом візових досьє та сприянням заявникам, рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз ухвалюватимуться, як і раніше, консулом Посольства України в Ісламський Республіці Іран.

Раніше повідомлялося, що візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольства України клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у в Ірані.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

Адреса візового центру: Building No. 11, Street, 27th Street (Roshel Khoori), Alvand street, Argentine Square, Tehran, Iran.

Телефон кол-центру: +98 218 280 2846.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.