Влада М’янми готова обговорювати повернення рохінджа у свої домівки

20.09.2017
Оцініть статтю: 
(580 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Радник національної безпеки М’янми Таун Тун заявив у понеділок, 18 вересня, що мусульмани-рохінджа, які втікали до сусіднього Бангладеш, щоб уникнути насильства в штаті Ракхайн (Аракан), зможуть повернутися додому.

Про це повідомляє Reuters

— Ми стежитимемо за тим, щоб всі, хто покинув свій дім, могли повернутися, але цей процес ми повинні обговорити, — сказав Таун Тун в кулуарах Асамблеї ООН. — Ми хочемо, щоб всі, хто потребує гуманітарної допомоги, отримували її без будь-якої дискримінації.

Як раніше повідомлялося, Спеціальний радник ООН з питань запобігання геноциду Адама Дьєнг заявив, що звірства над рохінджа варто вважати злочинами проти людяності.

З кінця серпня 2017 року кількість мусульман-рохінджа, що рятуються від насильства втечею з м’янманського штату Ракхайн (Аракан) в Бангладеш, налічує вже понад 410 тис. Правозахисники вважають, що уряд М’янми веде кампанію, спрямовану на витіснення мусульманського населення.

В ООН назвали те, що відбувається в Аракані, етнічною чисткою. Низка країн вже вимагає негайного введення санкцій проти М’янми.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.