Йорданія зацікавлена в українській продукції

Посол України Сергій Пасько провів зустріч з комерційним директором ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти» Андрієм Небратом.
Посол України Сергій Пасько провів зустріч з комерційним директором ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти» Андрієм Небратом.
07.08.2015
Оцініть статтю: 
(447 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Посол України в Йорданії Сергій Пасько у приміщенні дипмісії провів зустріч з генеральним директором компанії «Hijazi & Ghosheh Co. LTD» Закарією Касемом.

Про це повідомляє Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві.

Як зазначається, основна увага сторін під час переговорів була приділена стану та перспективам розширення українсько-йорданського співробітництва у торговельно-економічній сфері, зокрема щодо закупівлі української продукції для потреб Королівства, а також залучення інвестицій в розвиток економіки України.

Крім співробітництва в економічній сфері, Україна та Йорданія співпрацюють в культурно-освітній сферах, зокрема, нагадаємо, що 20 жовтня 2010 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Хашимітським Королівством Йорданія та МОН України щодо співробітництва в галузі розробки освітніх програм та проектів.

Також нагадаємо, Йорданія всіляко підтримує Україну, її суверенітет та політичну незалежність.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.