Мусульманки знову допомогли нагодувати бездомних гарячим обідом

Мусульманки знову допомогли нагодувати бездомних гарячим обідом
ФОТО © Facebook: «Допоможи бездомному»: Активісти приготували гарячий обід для нужденних, 27.01.2018 р., Київ
Мусульманки знову допомогли нагодувати бездомних гарячим обідом
Мусульманки знову допомогли нагодувати бездомних гарячим обідом
Мусульманки знову допомогли нагодувати бездомних гарячим обідом
31.01.2018
Оцініть статтю: 
(477 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Жіноча організація «Мар’ям», що входить до Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід», була створена 2005 року для забезпечення потреб жінок в їх особистісному та духовному розвитку. Тут мусульманки можуть реалізувати свої можливості в громадській роботі, пропонувати і втілювати в життя різноманітні проекти: екологічні, культурно-просвітницькі, профорієнтаційні тощо.

Левову частку свого часу і сил активістки приділяють благодійності, допомозі малозабезпеченим та самотнім, підтримці сиріт. При цьому послідовниці Ісламу не тільки самі ініціюють акції і реалізують довготривалі проекти (як, наприклад, опіка над декількома хворими дітьми з різних дитячих будинків), але і не втрачають можливостей приєднатися до акцій, які проводять члени інших, не обов’язково мусульманських, громадських організацій, рухів і груп.

Як раніше повідомляв «Іслам в Україні», 20 січня 2018 року небайдужі мусульманки-активістки волонтерського руху «Мар’ям» Тетяна Щербак та Ольга Абдалла приєдналися до групи київських волонтерів «Допоможи бездомному» і взяти участь в підготовці обіду для більш ніж півтори сотні бездомних. Пізніше координатор волонтерського руху з надання допомоги вихованцям дитячих будинків Ольга Абдалла розповіла, що активістки і надалі мають намір робити свій внесок у суботні акції роздачі гарячих обідів людям, змушеним жити на вулиці, а також, за можливості, намагатимуться допомагати їм з необхідними медикаментами.

І ось вже 27 січня активістки «Мар’ям» разом з однодумцями з руху «Допоможи бездомному» купили 8 кг ковбас, 2 кг сиру, кілька буханок хліба, соуси, чай і допомогли нарізати 400 бутербродів для роздачі. Як повідомили організатори, вдалося нагодувати близько 170 нужденних: «Пригощали кукурудзяною кашею з м’ясною підливою, ікрою кабачковою, бутербродами з ковбасою та сиром, пиріжками та гарячим чаєм»

З принесених активістами інгредієнтів кухарі халяльного ресторану Family House безкоштовно приготували кукурудзяну кашу. А учасниці волонтерського руху на кошти благодійників купили великий пакет медикаментів.

Як зазначають активісти, можна скільки завгодно проводити наради та круглі столи, розмірковуючи про милосердя та благодійність, можна проводити конференції про міжрелігійний мир та злагоду, але спільні добрі справи, здійснені разом з послідовниками інших віровчень, милосердя до слабких, хворих, нужденних  — це реальні кроки до досягнення взаєморозуміння.

— Навіть одна, нехай навіть найменша добра справа, спільно зроблена людьми для інших людей заради вдоволення Всевишнього, дозволяє і їм самим, і тим, кому вони допомагають, позбутися багатьох упереджень і стереотипів стосовно один до одного…

Ольга Абдалла розповіла, як охочі можуть взяти участь в акціях:

— Організатори повідомляють про меню на наступний тиждень, і ми приєднуємося. Є ідея привозити щосуботи хоча б 200 бутербродів з сиром і ковбасою, за можливості брати участь у приготуванні основної страви, салату і чаю. Кількість приготовленого може бути будь-якою. Допомога потрібна скрізь: від закупівлі продуктів до безпосередньої участі: приготувати, доставити, роздати щосуботи біля Житнього ринку, о 14:00. Це буде суттєвим внеском.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.