Сестри і діти харківського центру «Аль-Манар» в Рамадан моляться, навчаються і роблять добрі справи

Сестри і діти харківського центру «Аль-Манар» в Рамадан моляться, навчаються і роблять добрі справи
Жінки і маленькі відвідувачі харківського центру "Аль-Манар" беруть участь в конкурсах і роблять добрі справи
14.06.2017
Оцініть статтю: 
(547 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

В одному з випусків програми «Рамадан в Україні» харківський імам Абдулла в скайп-інтерв’ю згадав про зростання кількості дітей і жінок, які відвідують мечеть в цей Рамадан, і про те, що для юних мусульман та їх мам передбачена насичена програма.

Активістка жіночого відділу Ісламського культурного центру «Аль-Манар» м. Харків Світлана розповіла про заходи, які проводяться в ІКЦ для цієї категорії відвідувачів:

— Жінки, які приходять до нас — арабо- і російськомовні. Для арабомовних проводяться уроки з релігії, духовності і Корану, а для російськомовних жінок ми проводимо ті самі уроки, але додаємо ще розбір тафсиру 30-го джузу, — розповіла Світлана.

Для дітей влаштовуються конкурси, вікторини, квести, навчання — як зауважила активістка жіночого відділу харківського ІКЦ, є для кого це все робити: «Дітей у нас багато, Альгамдулілляг!»:

— Минулого року ми з дітьми розглянули тварин у Корані, і щоб закріпити їх знання і розуміння, створювали власноруч вироби. Цього року ми взяли тему «Видимо-невидимо» — чудеса Корану. Все, що нас оточує — хмари, дощ, числа, — розповіла Світлана.
Що ж стосується конкурсів і квестів, то про їх проведення просили самі діти — яскраві враження торішніх конкурсів у Рамадан залишили у маленьких відвідувачів ІКЦ найяскравіші враження, і вони чекали чогось подібного і цього року:

— Минулого року ми проводили, дітям дуже сподобалося і вони просили, щоб це було і в цьому році, і ми вже провели частину квесту. Протягом місяця вони вчаться і знають, що в кінці Рамадану у них буде конкурс Корану.

Також стало відомо, що в ІКЦ «Аль-Манар» 10 червня сестри організували благодійний ярмарок, кошти від якого підуть для дитячого будинку. На ньому було представлено велику кількість солодощів, які, до речі, допомагали робити й юні мусульмани. Сестри зібрали 3 331 грн і не мають наміру зупинятися в добрих справах, адже Рамадан — місяць милості!

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.