Українські ЗМІ про створення в Україні Ради представників Духовних управлінь мусульман

1
Під час установчого засідання Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України при Держкомнацрелігій. Фото прес-служби Держкомнацрелігій
16.04.2009
Оцініть статтю: 
(332 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В приміщенні Державного комітету України у справах національностей та релігій 15 квітня 2009 року відбулося установче засідання Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України при Держкомнацрелігій.

Участь у засіданні взяли керівники Духовного управління мусульман Криму, Духовного управління мусульман України «Умма», Релігійного управління незалежних мусульманських громад України «Київський муфтіят», голова Держкомнацрелігій Олександр Саган та інші відповідальні працівники Комітету.

Одним із перших про цю подію повідомив Інститут релігійної свободи (ІРС), який чомусь помилково назвав ДУМУ«Умма» Духовним управлінням мусульман України «Кавказ».

Пізніше ця новина з’явилася на офіційному сайті Київської муніципальної газети «Хрещатик» та сайті Релігійної інформаційної служби України (РІСУ). Хоча «Хрещатик» та РІСУ й посилаються на Інститут релігійної свободи як першоджерело, однак вони приводять правильну назву ДУМУ «Умма».

Про створення в Україні Ради представників Духовних управлінь мусульман повідомляє й «Радіо Свобода», причому також пише правильну назву духовного управління, посилаючись при цьому на той-таки ІРС.

Постає цікаве питання: як так вийшло, що в трьох інформаційних ресурсах відсутня помилка, зроблена джерелом, на яке вони посилаються?

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з матеріалом на вищезгаданих сайтах і самостійно пошукати відповідь на поставлене питання:

ІРС: При Держкомнацрелігій утворено Раду представників Духовних управлінь і центрів мусульман України

«Хрещатик»: При Держкомнацрелігій утворено Раду представників Духовних управлінь і центрів мусульман України

РІСУ: При Держкомнацрелігій утворено Раду представників Духовних управлінь і центрів мусульман України

«Радіо Свобода»: В Україні створили Раду представників Духовних управлінь мусульман

За матеріалами українських ЗМІ

Посилання на тему:

Уперше в Україні створена рада, яка об’єднає мусульман країни

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.