Інтеграція чи асиміляція?

Інтеграція чи асиміляція?
02.03.2007
Оцініть статтю: 
(227 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Місія мусульман - бути авангардом у світовій цивілізації, нести Послання Бога людям. І не просто нести, але виконувати й захищати.

Це звернення до всіх мусульман і в першу чергу до їхніх лідерів та інтелектуальної еліти, які дуже часто зверталися у своїх пошуках шляху не до Корану, а до соціалізму, націоналізму або лібералізму. В мусульманських країнах цей досвід виявився жалюгідним, про що свідчить сьогоднішнє їхнє положення .

Шлях, яким повинні піти мусульманські народи, – це шлях Ісламу. І нехай не сумніваються деякі, хто в силу сформованих стереотипів і забобонів вважає Іслам не здатним вести нації в сучасному світі з його особливими реаліями. Іслам гнучка релігія, але вона не підбудовується під реальність, а створює й міняє її так, як необхідно для реалізації мусульманами своєї віри.

Щирі мусульмани несуть Іслам як чудову альтернативу існуючому занепаду людства. Іслам не придатний для будь-якого часу, Іслам виправляє будь-який час. І якщо люди навчилися літати в космос, то Іслам повинен навчити їх, як ходити по землі. Адже це універсальна, ясна, реальна і, що найважливіше, божественна система життя для людей. Це милість, яку послав людям Всевишній Аллах, щоб вивести їх із темряви до світла .

І коли мусульманські меншостей , їхні лідери усвідомлять це, тільки тоді вони можуть сподіватися на збереження себе як особистості, збереження своєрідності й самобутності. Не заради самої цієї мети , а заради того, щоб не бути \"списаними\" в історію, як \"ті , що були до вас\".

Повернувшись до Ісламу, мусульмани збережуть своє минуле тим, що створять нове майбутнє через цю релігію, і будуть нагороджені Всевишнім Аллахом як кращі з народів.

\"Нехай серед вас буде група людей, які будуть призивати до добра, веліти схвалюване й забороняти негоже. Саме вони виявляться досягнувшими успіху\" (Коран, 3:104).

Сейран АРІФОВ для газети \"АРРАИД\".

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.