Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими

Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими
10.04.2007
Оцініть статтю: 
(253 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Народний депутат України із фракції комуністів Леонід Грач заробив репутацію \"Гомофоба року\". У розв\'язану між ним і його опонентами - представниками секс меншин - дискусію втягнутий навіть сам президент. Гей-співтовариство звернулося до Віктора Ющенко із проханням дати оцінку дискримінаційним висловлюванням кримського депутата. Газета \"Київські відомості\" вирішила поспілкуватися з Леонідом Грачем і з\'ясувати, на чому ґрунтується його така різка точка зору.

- Чи великий відсоток гомосексуалістів серед депутатів Верховної Ради?

- Точну цифру я не назву, але по деяких особистостях однозначно можу сказати, що вони нетрадиційної орієнтації. Вони й самі цього не приховують.

- Ви говорите, що суспільство потрібно захищати від гомосексуалістів. Яким чином?

- Насамперед, потрібно поміняти ситуацію в інформаційному просторі, особливо контролювати кіно. Треба повернути на екран святість любові, материнства, батьківства, дитинства. От наркомани, приміром, на першому етапі одержують задоволення, а потім вживання наркотику затягує. Чи завжди потрібно бути толерантними до наркоманів? Точно так само, якщо сьогодні афішувати й визнавати гомосексуальність нормою, то яких моральних наслідків ми можемо очікувати? Будь-які недоліки суспільства контрольовані й поправні, при бажанні влади, звичайно.

- Чи знайомі ви з досвідом європейських країн?

- Практично на всьому європейському просторі ця проблема вирішується в такий спосіб: кожна нація хоче захистити те, що називає своєю культурою. В Амстердамі дозволили створити якийсь оазис для гей-громади, але інша частина Європи дотримується своєї моральності. І в нас, хочу відмітити, дуже толерантне суспільство. Гомосексуалісти повинні бути вдячні, що їх не оголосили ізгоями, їх не б\'ють за їхню орієнтацію. Але не треба просити більшого. Чи вони хочуть із різностатевими ходити в той самий загс?

- Серед гомосексуалістів є багато талановитих людей. Ви підете на спектакль режисера, знаючи, що він нетрадиційної орієнтації?

- Якщо спектакль цікавий, піду. Але, наприклад, на Віктюка не піду не тому, що він \"не тієї\" орієнтації, а тому, що він пропагує у своїх спектаклях гомосексуальність. Чому я повинен себе змушувати дивитися те, що мені огидно? Я виходжу з того, що почуття любові повинне бути звеличено.

За матеріалами Релігія і ЗМІ.

Додатково читайте:

Як іслам відноситься до гомосексуалістів? Фатва на сайті \"Іслам для всіх\".

Учебники, знакомящие четырехлетних детей с гомосексуализмом вызвали возмущение среди верующих в Великобритании

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.