У КРИМСЬКИХ ЗМІ З'ЯВИВСЯ НОВИЙ «ЛІДЕР КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ»

12.03.2015
Оцініть статтю: 
(364 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Віце-спікер Державної ради Криму Ремзі Ільясов з подачі окремих кримських ЗМІ став іменуватися «лідером кримськотатарського народу». Саме так делегата Курултаю і керівника громадського руху «Кирим» віднедавна представляють в ефірі державного телеканалу «Перший кримський».

Про це повідомляють Аргументи тижня.Крим.

Реакція користувачів соціальних мереж на новий статус Ільясова не змусила себе чекати - окремі користувачі (зокрема, журналіст Ольга Юрченко) задаються питанням, чи давно кримський віце-спікер став лідером кримських татар і, власне кажучи, чи знають татари про це.

На думку заступника голови меджлісу Нарімана Джелялова, рішення присвоїти Ільясову новий статус не є власною задумкою журналістів телекомпанії.

«Мені здається, це, скажімо так, пропозиція, від якої вони (журналісти), мабуть, не змогли відмовитися. Чесно кажучи, запитати, чому Ільясова називають лідером, я б запропонував у самого Ільясова», - заявив він.

Джеляль зазначив, що серед кримськотатарського народу дійсно є безліч лідерів різного рівня. «Є загальновизнаний Мустафа Джемілєв, є лідери регіональні, є лідери в меджлісі, і так далі», - пояснив він, додавши, що в нинішній досить складній суспільно-політичній ситуації від подібного статусу на місці Ільясова варто було б відмовитися.

У висновку Джеляль підкреслив, що оцінку щодо того, що відбувається повинні давати ті громадяни, чиїм лідером кого-небудь називають.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.