Рефат Чубаров наполягає на посиленні міжнародних санкцій щодо Росії

Рефат Чубаров наполягає на посиленні міжнародних санкцій щодо Росії

Окупаційна влада в Криму має намір повністю витіснити кримськотатарський народ з півострова. Про це заявив народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на прес-конференції «Посилення репресій проти кримських татар російськими окупантами», яка відбулась 17 лютого в інформаційному агентстві «Главком».

Голова Меджлісу розповів, що 15 лютого Наріман Джелялов, котрий зараз виконує обов’язки першого заступника голови Меджлісу, був викликаний до прокуратури «і та, яка називає себе прокурором Криму», заявила, що до Верховного суду Криму направлені матеріали щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу як екстремістської організації.

За його словами, над всіма, хто належить до органів, які обираються кримськими татарами, нависла загроза. Йдеться також про регіональні та місцеві Меджліси, «це тисячі і тисячі людей, які обиралися в 2013 році».

− Ми не виключаємо репресій членів центрального Меджлісу у вигляді затримань. Розуміємо, що значна частина учасників місцевих представницьких органів кримських татар будуть витіснятися з Криму, що буде першим кроком у повному витісненні кримськотатарського народу з півострова. Зараз ми говоримо з нашими партнерами про те, що треба переходити до того, чого багатьом не хочеться: обговорювати термінове посилення міжнародних санкцій щодо Росії, − сказав Рефат Чубаров.

З його словами, щоб запобігти більшому злочину, який готується в Криму, треба винести питання посилення санкцій на обговорення Ради Безпеки ООН.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.