Україну планують дискредитувати перед Європою провокаціями у Криму, − чеченські добровольців

Чеченські бійці АТО попереджають про провокації, які готуються путінським режимом
«Мировая гибридная война – подлый план Путина в действии» - такое название дали своей пресс-конференции чеченские бойцы АТО«Світова гібридна війна − підлий план Путіна в дії» − таку назву дали своїй прес-конференції представники Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва

«Світова гібридна війна − підлий план Путіна в дії» − таку назву дали своїй прес-конференції представники Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва: командир Адам Осмаєв і прес-офіцер Аміна Окуєва.
Під час заходу йшлося про тактику і стратегію гібридної війни, яку веде Кремль в Україні та інших країнах, наводилися приклади провокацій, використовуваних російським агресором у своїх цілях.

Також Аміна Окуєва та Адам Осмаєв попередили про підготовлювані окупантами військові та інформаційні диверсії, відомості про які вони отримали з достовірних джерел.

Так, отримана інформація, що в період з 4 по 9 січня 2016 року на територію окупованого Криму прибуло 4 групи по 5–7 осіб, які проходять службу в СЗБР «Терек» і підготовлені на базі міжнародного центру сил спецпризначення у м. Гудермес. Мета їх прибуття на півострів — проведення серії терористичних актів з подальшим звинуваченням української сторони і дискредитацією кримськотатарського населення перед світовою спільнотою. Крім того, буде розіграний сценарій із «затриманням» так званих «терористів», у яких на мобільних пристроях будуть знайдені докладні плани і схеми, а також номери телефонів Мустафи Джемілєва, Ленура Іслямова та Адама Осмаєва з чіткими вказівками.

Далі проведуться обшуки в офісах громадських організацій та окремих осіб, які відкрито виступають проти анексії півострова. Під час обшуків, як повідомляється, буде знайдена заборонена в РФ література релігійного характеру, прапори та інша атрибутика терористичної організації ІДІЛ, а також символіка батальйонів імені Джохара Дудаєва, Шейха Мансура, «Крим». При цьому, як повідомило джерело, шеврони добровольчих батальйонів та інша атрибутика вже виготовлені філією підприємства «Росфлаг» (Сімферополь, вул. Пушкінська, 6).

Управління ФСБ стосовно Криму знаходиться в повній бойовій готовності вже більше тижня і посилено антитерористичними підрозділами: Управлінням з боротьби з тероризмом і політичним екстремізмом, Антитерористичним центром/Центром спеціального призначення, Управлінням з боротьби з міжнародним тероризмом.

Заплановані окупантами терористичні акти будуть здійснені на Куйбишевському та Центральному ринках Сімферополя, на трасі Сімферополь-Ялта (Ангарський перевал). Надійшла, але поки не підтверджена інформація і про плановані терористичні атаки на православні церкви в Криму. Крім того, не виключено, що в Севастополі також буде інсценована диверсія − за попередніми даними, до знищення готують один зі списаних кораблів (можливо, тральщик) Чорноморського Флоту РФ. Можливі також теракти на Керченській переправі.

− Ця штучно створена ситуація дозволить Путіну надати заходу фейкові докази того, що Україна нібито є перевалочним пунктом і розсадником терористів ІДІЛ, − стверджує Адам Осмаєв. — І потім Путін звинуватить нашу країну у зриві Мінських угод, що дозволить з новою силою відновити військовий конфлікт на Донбасі.

Кремль має відразу кілька цілей: дискредитувати Україну в очах її європейських союзників, нанести удар по запланованій співпраці України з мусульманським світом від Саудівської Аравії, Катару і Туреччини до пригноблених мусульманських народів російської імперії, що є природними союзниками нашої країни.

− Грунт для їх досягнення вже підготували російські ЗМІ, які перебувають у нерозривній зв’язці з президентом Росії, Міністерством закордонних справ та спецслужбами РФ, − нагадала Аміна Окуєва.

Як повідомило джерело, Ігор Сергун, який помер нібито від обширного інфаркту, був призначений керувати всією операцією, але рішуче відмовився брати участь у подібних діях. У зв’язку з цим його раптова смерть, яка послідувала відразу ж за відмовою, викликає багато запитань.

Окуєва та Османов заявили, що серед джерел інформації є і люди з найближчого оточення Рамзана Кадирова:

− Є люди, наближені до Кадирова, але такі, що таємно підтримують Україну в боротьбі з російськими окупантами. Кадиров навіть не уявляє, наскільки багато таких людей, які посміхаються йому, а в душі ненавидять… Саме від них була отримана інформація (попередження), що спецслужби РФ готують операцію з викрадення та подальшого вивезення на територію Росії командира батальйону імені Дудаєва − Адама Осмаєва.

Як припустив командир батальйону: «Швидше за все, це особисте бажання Рамзана Кадирова піднести своєму господареві подарунок на другу річницю окупації Криму».

Аміна Окуєва та Адам Осмаєв відзначили, що останнім часом почастішали спроби російської пропаганди представити Україну, зокрема українських мусульман-добровольців АТО, союзниками або навіть таємними агентами ІДІЛ.

− Навішування Кремлем ярликів на своїх супротивників не є новим, − зауважила Аміна Окуєва. − Почалося з того, що Росія назвала ІДІЛом сили помірної сунітської опозиції в Сирії, тепер союзником «Ісламської держави» намагається представити Туреччину, країну-члена НАТО!

Як було заявлено на прес-конференції, Кремль вже впродовж декількох років «… намагається нав’язати якусь нову, відому тільки Путіну і його поплічникам релігію під назвою «традиційний Іслам».

− У поширенні цієї псевдотечії досяг успіху маріонетковий глава Чечні Рамзан Кадиров, який заграє і з офіційним Ер-Ріядом, і в той самий момент відправляє своїх бойовиків батальйону «Терек» влаштовувати каральні операції проти мирного населення Сирії. − заявив Адам Осмаєв. − «Тереківці» також діяли на Донбасі, влаштовуючи полювання на військовослужбовців ЗСУ і бійців добровольчих батальйонів.

На закінчення заходу мусульмани, що беруть участь в АТО, заявили про те, що вони є ідеологічними противниками ІДІЛ і що саме за їх участь у боротьбі за цілісність України ідеологи «Ісламської держави» оголосили їх віровідступниками.

Крім того, мусульмани звертаються до українського військово-політичного керівництва, спецслужб, ЗМІ та просто до громадян із закликом не піддаватися на російські провокації.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.