Чаювання з «агресором»

1
Лиин Стейвен (Leanne Staven), що прийшла протестувати до стін мечеті, повідомила, що не збиралася створювати проблем, а просто хотіла, щоб її почули
10.06.2013
Оцініть статтю: 
(425 оцінки)
eugen
Зображення користувача eugen.

Прихожани однієї з британських мечетей змогли впоратися з вибухонебезпечною ситуацією, що склалася через демонстрації ультраправих сил. Група радикально налаштованої молоді, здавалося б, готова була піти на крайність, але мусульмани запросили учасників акції до себе на чай ...

Прихильники Англійської ліги оборони (EDL), що організувала антимусульманська захід за допомогою Інтернету, прийняли запрошення мечеті в Йорку, і напруженість швидко спала - настільки, що після чашки чаю з печивом почалася імпровізована гра у футбол, йдеться на сайті Іслам для всіх з посиланням на Guardian.


Лиин Стейвен (Leanne Staven), що прийшла протестувати до стін мечеті, повідомила, що не збиралася створювати проблем, а просто хотіла, щоб її почули.


«Ми вважаємо, що ми, білі британці, не можемо вільно говорити про те, що нас турбує», - сказала вона, додавши, що в світлі вбивства в Вуліджа, необхідно якось стримати людей, що поширюють екстремістські ідеї.


Викладач університету в Йорку Мохаммед ель-Гоматі (Mohammed el-Gomati) сказав: «Можливість для діалогу є. Навіть Ліга оборони ... заговорила, і ми виявили, що однаково переконані у хибності екстремізму».


Він висловив упевненість, що це тільки початок шляху до розуміння.


Президент мечеті в Йорку Ісмаїл Міах (Ismail Miah) нагадав, що під прапорами ісламу йдуть самі різні рухи, тому «не можна звинувачувати всю громаду в тому, що зробили одна-дві людини».


Він нагадав, що які б мотиви не штовхали людей, які напали на солдата в Лондоні, з точки зору ісламу вони ні в якому разі не є виправданням.


Довідка: за повідомленнями ЗМІ, в середу в районі південного Лондона Вуліджі двоє іммігрантів за допомогою мачете вбили солдата. Ведуча мусульманська організація країни Мусульманська Рада Британії (МСВ) відразу ж засудила вбивство, проте незабаром після цього почали надходити повідомлення про напади на мечеті.


Поліція заарештувала людину, що намагалася підпалити мечеть у Брейнтрі. Ще один чоловік був заарештований за спробу нападу на іншу мечеть неподалік. Праворадикальні групи також скористалися нагодою, щоб активізувати свою антиісламську кампанію.


Посилання на тему:


Те, що від вас приховують мусульмани


Мусульмани та християни США спільно борються проти суспільних упереджень


Американські студентки кидають виклик суспільним упередженням


Захоплений терпінням ув'язнених наглядач Гуантанамо прийняв Іслам

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.