Київські мусульманки взяли участь у благодійному ярмарку

1
Кожен усвідомлював, що для досягнення цілі важливим є внесок кожного з учасників
30.05.2013
Оцініть статтю: 
(388 оцінки)
eugen
Зображення користувача eugen.

У день Києва, 26 травня 2013 року, на Контрактовій площі столиці відбувся благодійний фестиваль «Благофест», метою якого був збір коштів на купівлю спеціальних велосипедів для дітей з ДЦП. Активістки Жіночої громадської організації «Мар’ям» не могли залишилися осторонь від такої ініціативи, і принесли на ярмарок домашню випічку і прикраси ручної роботи.

Більше 70 учасників відгукнулися на заклик організаторів, повідомляється на сайті ВАГО «Альраїд». Крім того, захід підтримали Подільська районна адміністрація і представники приватних бізнес-структур. Влада забезпечила організаційний супровід заходу, зокрема оформлення необхідної документації на проведення фестивалю, а підприємці подбали про матеріально-технічне забезпечення — надали столи, лавки, парасольки від сонця, соки для учасників і волонтерів, сцену й обладнання, туалети і транспорт. Сцена і обладнання не залишилися незатребуваними, оскільки багато артистів підтримали захід.


Об’єднані спільною метою учасники продавали свої товари і проводили майстер-класи в теплій атмосфері доброзичливості і взаємодопомоги, усвідомлюючи, що для досягнення якої важливим є внесок кожного з них.


Кожному учасникові надавалося місце (стіл або частина стола), де він міг розмістити свої вироби і продавати їх. І ціни на свою продукцію, і частку коштів від продажу, яку віддавали у скарбничку фестивалю, учасники визначали самостійно. Організатори встановили лише основні вимоги для участі, надавши кожному максимальну свободу. Дивно, але охочих зловжити цією свободою не було.


За п'ять годин роботи ярмарку загальна скарбничка поповнилася чималою сумою — 37 808,5 грн, з яких 480 грн внесли активістки «Мар’ям».


Джерело: arraid.org


Посилання на тему:


ВАГО «Альраїд» і ВГО «Дитинство» підписали договір про співпрацю


У Сімферополі пройшов благодійний аукціон «Подаруй мрію»


Мусульманки Саудівської Аравії активні в волонтерстві


Мусульмани та християни США спільно борються проти суспільних упереджень

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.