Турецьким спортсменкам дозволили носити хіджаб

1
Міністерство спорту Туреччини сьогодні відмінило існуючу з 1982 року заборону на носіння хіджабу під час тренувань і змагань.
06.12.2012
Оцініть статтю: 
(258 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Міністерство молоді та спорту Туреччини скасувало давню заборону носити хіджаб під час тренувань і офіційних змагань. Також з сьогоднішнього дня турецькі спортсменки зможуть використовувати свої фотографії в хіджабі при процедурах реєстрації.

Тепер турецькі професійні спортсменки при бажанні можуть дотримуватися хіджабу і виступати на змаганнях з покритою головою, про що свідчить нове положення, прийняте Міністерством у справах молоді та спорту Туреччини.

Раніше жінки, що професійно займаються спортом, не могли носити хіджаб, в іншому випадку, їм відмовляли у ліцензії, на яку була потрібна фотографія з непокритою головою.

У відповідності з новим правилом, спортсменки можуть не тільки фотографуватися в хіджабі, але і брати участь у спортивних змаганнях, повідомляє World Bulletin.

Таким чином, Туреччина продовжує послаблення для віруючого населення щодо носіння традиційної ісламської одягу. Останньою такою подією став дозвіл відвідувати в хіджабах університети і школи.

Заборона на хіджаб у Туреччині діє з 1982 року.

У липні цього року Міжнародна Рада Футбольних Асоціацій (IFAB), яка визначає правила футболу, одноголосно проголосував за те, щоб дозволити мусульманським футболісткам грати в хіджабі.

Вивчивши звіт медиків, Рада визнала, що хіджаб не ставить під загрозу життя і здоров'я спортсменок, і, отже, немає ніяких перешкод для того, щоб дозволити його на полі.

Хіджаб також дозволений в інших видах спорту, наприклад, в регбі і тейквондо.

За матеріалами Іслам для всіх

Матеріали по темі:

24.01.2011 - У Тунісі відмінять заборону на носіння хіджаба

Теги: новини в світі, Іслам без кордонів, Іслам, мусульмани, хіджаб, Туреччина, спорт

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.