Долучайтеся до дискусії «Кримські татари на зламі тюркського та західного світів»

Долучайтеся до дискусії «Кримські татари на зламі тюркського та західного світів». ФОТО ©Кримський дім

27 березня у «Кримському домі» відбудеться публічна дискусія «Кримські татари на зламі тюркського та західного світів», приурочена до 167 річниці з дня народження великого кримськотатарського мислителя, педагога та просвітника, письменника та громадського діяча Ісмаіла Гаспринського.

— Масштаб його особистості, вплив його діяльності на історію та самоусвідомлення народу важко переоцінити — навіть сьогодні дуже складно оцінити те, якою непідробною брилою в інтелектуальному і духовному плані він був, — зауважив історик і журналіст Ділявер Саідахметов, описуючи особистість Гаспринського.

До роздумів учасникам дискусії запропоновано кілька питань — яке місце займають кримські татари в культурі світовій, будучи фактично на перетині тюркського та західних світів? Що з ідей самого Ісмаїла Гаспринського ми можемо взяти сьогодні? З чим і куди ідемо далі?

Учасники вечора — декан історичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, доктор історичних наук Іван Патриляк та історик, кандидатка політичних наук, авторка і телеведуча телеканалу ATR Гульнара Бекірова.

Модеруватиме захід програмний директор «Кримського дому» Алім Алієв.

Початок — о 19:00. Організатори запрошують долучатися всіх охочих.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.