Заступником голови Одеської ОДА став кримський татарин, політолог Арсен Жумаділов, який влітку 2015 року очолив один із найбільших районів Одеської області — Біляївську райдержадміністрацію. До окупації півострова був співкоординатором Кримського інституту стратегічних досліджень; деякий час працював помічником народного депутата Мустафи Джемілєва, а також був завідувачем відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу.
Першим Жумаділова на своїй сторінці в соцмережі Facebook з новим призначенням привітав його земляк, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський:
— Вітаю тебе, мій любий друже! Навіть не сумнівався, що отримаєш більше повноважень і вийдеш на ширший «оперативний простір», — пише Костинський. — Ти — на найскладнішій ділянці роботи, найбільш наближений до реального життя. Як земляк, пишаюся якістю твоєї роботи, вмінням тримати удар і здоровою амбітністю. Нехай твій шлях завжди буде прямим. Нехай нам ніколи не буде соромно за те, що робимо.
Результати конкурсу оприлюднило Національне агентство України з питань державної служби.
Нагадаємо, як писав Іслам в Україні, Арсен Жумаділов, раніше перебуваючи на посаді завідувача відділу забезпечення роботи Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, зробив свій внесок у повернення кримськотатарської топоніміки на півострові.
В період його роботи офіс Уповноваженого домігся просувань у врегулюванні статусу кримських татар як корінного народу Криму та України, було проведено кілька конференцій, де актуалізувалося це питання. Також підготовлено законопроект про підтримку самобутності караїмського і кримчацького народів.
Як глава Біляївської райдержадміністрації Одеської області Арсен Жумаділов не тільки займався своїми безпосередніми обов’язками, але і не залишав діяльність, пов’язану з деокупацією Криму. Беручи участь в багатьох форумах досить представницького рівня (наприклад, в Міжнародній конференції ОБСЄ «Цілісний підхід до проблеми нетерпимості і дискримінації стосовно мусульман в регіонах відповідальності ОБСЄ»), про що також писав Іслам в Україні, він спростовував розповсюджувані російськими пропагандистськими ЗМІ міфи про релігійну нетерпимість або переслідування за національною ознакою, що нібито виявляються в Україні, а спроби окупаційної влади в Криму заборонити Меджліс пояснив прагненням нової «влади» мати в руках інструмент, що дозволяє оголосити кожного кримського татарина або особу, яка сповідує Іслам, екстремістом.