5 жовтня 2011 року у м. Києві керівництво Меджлісу кримськотатарського народу проведе зустріч із головами дипломатичних місій і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Як повідомили QHA у прес-службі Меджлісу, ціль зустрічі обмін практичним досвідом у питаннях повернення, облаштування й відновлення на своїй історичній батьківщині прав кримськотатарського народу, який пережив масову депортацію 18 травня 1944 року і десятиліття насильницького утримання у місцях вигнання.
Зокрема, учасникам зустрічі буде запропоновано ознайомитися з актуальними питаннями, що стосуються сучасного становища кримськотатарського народу в Україні.
Також особливе місце у програмі зустрічі буде приділено обговоренню питання підготовки Міжнародного форуму з питань відновлення прав кримськотатарського народу на своїй Батьківщині, забезпечення його безпеки і гарантій розвитку в Україні.
Серед основних доповідачів зустрічі виступлять голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемільов і Президент Всесвітнього Конгресу кримських татар, депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим Рефат Чубаров.
Продовженням програми передбачена дискусія учасників зустрічі у форматі «Запитання-Відповідь».
До участі у зустрічі також запрошені представники Організації з Безпеки і Співробітництва у Європі (ОБСЄ), Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України і Міністерства закордонних справ України.
Організація зустрічі здійснюється за сприяння Благодійної організації «Фонд розвитку Криму».
За матеріалами QHA
Посилання на тему:
У ПАРЄ побачили проблемні місця у ставленні України до кримських татар
Експерт оголосив, що ООН визнала безправ'я кримських татар в Україні
Відбулася зустріч представника Меджлісу і посла Палестини в Україні
Телекомпанія Аль-Джазіра знімає фільм про депортацію кримських татар
Кримські татари закликали Європу і світ втрутитись, щоб відновити їх права
Лідер Меджлісу заявив про релігійні утиски та загрозу асиміляції кримських татар
Джемільов: у кримських татар є право ставити питання про незалежність