Духовні лідери мусульман України закликають до активної участі у виборах

Духовні лідери мусульман України закликають до активної участі у виборах
11.10.2012
Оцініть статтю: 
(274 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Духовне управління мусульман України «Умма» та Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраід» опублікували відкрите звернення до мусульман України з закликом узяти активну участь у виборах до Верховної Ради та проголосувати за тих кандидатів і партії, що гарантуватимуть подальший розвиток демократії в країні, захист прав і свобод громадян, забезпечать свободу віровизнання й свободу слова, боротимуться з корупцією та націлені на активну співпрацю як із європейським Заходом, так і з мусульманським Сходом.

“Від результатів виборів 28 жовтня багато в чому залежить наше майбутнє й майбутнє всього українського суспільства, невід'ємною частиною якого є мусульмани. Участь у виборах — це можливість сприяти соціальним змінам. Прагнути до поліпшення суспільства, до поширення понять справедливості, чесності, неупередженості й співчуття до всіх людей — наш громадянський і релігійний обов'язок”, - говориться у зверненні.

Коран наказує мусульманам співпрацювати з усіма у справах, корисних для людей. Аллаг каже у Священному Корані: «Допомагайте одне одному в благочесті й побожності...» (Коран, 5:2). А пророк Мухаммед (мир йому і благословення) сказав: «Якби мене покликали об'єднатися з усіма, щоб відновити справедливість щодо всіх і підтримати слабких і пригноблених, я поспішив би приєднатися!»

Автори звернення відмічають, що часи релігійних репресій вже пройшли, проте і сьогодні існують такі явища, як ксенофобія, расова й релігійна дискримінація, мішенями яких нерідко стають Іслам і мусульмани.
“Участь у виборах — один зі способів змінити ситуацію на краще й гарантувати, що ми зможемо користуватися своїми свободами й даними Богом правами.
ДУМУ “Умма” та ВОГО “Альраід” закликають мусульман скористатися своїм конституційним правом і не залишитися осторонь становлення української державності та ісламського культурного відродження.

За матеріалами прес-служби ВАГО «Альраїд» и ДУМУ «Умма»

Статті по темі:

Активна громадянська позиція мусульман – внесок на благо всього українського суспільства

Муфтій ДУМУ «Умма» С. Ісмагілов: «Мусульмани України, як і більшість громадян країни, жадають позитивних змін, але не пов'язують їх зі старими політиками»

ДУМУ «Умма» і Асоціація «Альраід» закликають українських мусульман взяти активну участь у виборах

Українські мусульмани бачать майбутнього Президента патріотом своєї країни

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.