Голова Держкомнацрелігій привітав українських мусульман з початком священного місяця Рамадан

1
«Держава високо цінує вагомий вклад вітчизняної мусульманської умми в утвердження ідеалів милосердя, щедрості душі та любові до ближнього», - наголошують у Держкомнаці
11.08.2010
Оцініть статтю: 
(287 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Голова Державного комітету України у справах національностей та релігій привітав мусульманську громаду України із початком священного місяця Рамадан. Про це повідомляє прес-служба Держкомнацрелігій.

«Відрадно і символічно, що саме в місяці Рамазан Всевишній дарував Священний Коран, знаменням якого став шлях істини, добра, милосердя, щастя. Це місяць святості, благочестя, очищення душі і плоті, допомоги ближнім», - мовиться в офіційному привітанні.

У Держкомнаці наголошують, що українська держава завжди була спільним домом для всіх національних і релігійних традицій, серед яких іслам посідає гідне місце.

«Мусульмани України – невід’ємна частина нашої багатонаціональної держави, багатої своїми етнічними традиціями і колоритом культурної спадщини».

«Держава високо цінує вагомий вклад вітчизняної мусульманської умми в утвердження ідеалів милосердя, щедрості душі та любові до ближнього», - мовиться у привітанні.

Колегія Держкомнацрелігій та його голова бажають українським мусульманам «подальших успіхів у справі розбудови українського суспільства, в якому гармонійно утверджувалися б високі духовні цінності, матеріальний статок кожної мусульманської родини».

«Нехай благословенний час щирої молитви наповнить душі невичерпною енергією і дарує здоров’я, щастя, невичерпний оптимізм земного буття», - сказано у привітанні.

За матеріалами прес-служби Держкомнацрелігій

Посилання на тему:

Призначений новий голова Держкомнацрелігій

Держкомнацрелігій привітав мусульман України з відкриттям мечеті в Луганську

В Держкомнацрелігій відбулося засідання Ради представників Духовних управлінь і центрів мусульман України

Голова Держкомнацрелігій привітав мусульман України з днем народження Пророка Мухаммада

Голова Держкомнацрелігій побажав мусульманам України у час Рамадану бути сповненими оптимізму та надії

Кабмін призначив нового голову Держкомнацрелігій

Держкомнацрелігій просить міськраду Сімферополя прийняти «виважене рішення» щодо Соборної мечеті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.