Головою Правління Земляцтва кримських татар у Києві обраний Аслан Умеров

Головою Правління Земляцтва кримських татар у Києві обраний Аслан Умеров
26.02.2013
Оцініть статтю: 
(188 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

23 лютого 2013 в Києві відбулися Загальні Збори Земляцтва кримських татар. Приводом для Зборів стали вибори голови правління та презентація плану розвитку об’єднання.

На початку заходу учасники Зборів в першу чергу вшанували пам'ять видатного кримськотатарського громадського діяча, голови Кримської народної республіки, Муфтія Криму, Литви та Польщі Номана Челебіджихана, оскільки саме в цей день, 23 лютого 1918 року, Муфтій Криму став жертвою більшовицького терору в Криму. Про це повідомляє прес - служба Земляцтва.


Гостями Зборів стали члени Меджлісу кримськотатарського народу Заїр Смедляєв, Алі Хамзін і Заур Смірнов. Голова Центральної виборчої комісії по виборах делегатів Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв у своєму виступі розповів про хід виборчої кампанії з виборів регіонального меджлісу і делегатів Курултаю кримськотатарського народу в Києві.


У свою чергу, голова відділу зовнішніх зв'язків Меджлісу кримськотатарського народу Алі Хамзін зазначив, що активна діяльність кримських татар в Києві вкрай важлива, і побажав плідної роботи членам Земляцтва. Крім цього, Правління Земляцтва презентувало структуру та плани подальшого розвитку об'єднання.


За результатами виборів головою Правління Земляцтва кримських татар у м. Київ обраний Аслан Умеров. До Правління увійшли Бекір Ганієв, Фемі Мустафаєв, Рефат Сариєв, Талят Білялов. До складу Ревізійної комісії Земляцтва увійшли: Абдураман Егіз, Рустем Алієв і Ельвіна Шейхіслямова.


Джерело: МКН

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.