Громадська організація «Аль-Года» на офіційному прийомі в мерії Полтави

Громадська організація «Аль-Года» на офіційному прийомі в мерії Полтави
14.10.2008
Оцініть статтю: 
(27 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Громадська організація «Аль-Года» взяла участь у роботі круглого столу присвяченого соціальним питанням і правам людини, у тому числі іноземців. Засідання проходило в міській мерії Полтави, за ініціативою Департаменту у справах імміграції і паспортного контролю.

Як повідомляє Arraid.org, на круглому столі були присутні заступник губернатора, начальник з питань імміграції і паспортного контролю, декан медичної Академії у справах іноземців, а також представники ряду громадських організацій міста, серед яких виступав голова громадської організації «Аль-Года» Мухаммед Аль-Шрафі.

Учасники обговорили ситуацію з правами людини в місті, статус іноземців, проживаючих у Полтаві, а також розглянули деякі труднощі та шляхи їхнього подолання відповідно до існуючих норм і законів.

Пан Аль-Шрафі запропонував своє бачення забезпечення прав людини та інтересів іноземців, і висловив готовність до взаємодії з представниками Полтавської адміністрації.

Адміністрація міста привітала пропозицію пана Аль-Шрафі про відвідування тюрем, де перебувають мусульмани, що порушили закон, з метою інформування їх про те, що іслам є релігією миру та поважає права і свободу людини, а також засуджує будь-яку шкоду, заподіяну людині.

За матеріалами Arraid.org

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.