«Халяль» як новий ринок збуту для українських виробників

Центр Досліджень та Сертифікації Халяль «Альраід» взяв участь у дводенній конференції учасників ринку м'ясопереробки України «WurstTech. М'ясопереробка»
Директор Центру Досліджень та Сертифікації Халяль «Альраід» Ваель Аль-Аламі
30.03.2015
Оцініть статтю: 
(399 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.
Центр Досліджень та Сертифікації Халяль «Альраід» взяв участь у дводенній конференції учасників ринку м'ясопереробки України «WurstTech. М'ясопереробка», яка відбулася в конгрес-готелі «Пуща» у Києві.

У заході взяли участь керівники м'ясокомбінатів, виробники м'яса, дистриб'ютори та торгові мережі, профільні міністерства і регулюючі органи, консультанти та аналітики ринку. У центрі уваги опинилися проблеми не стільки виробництва, а більшою мірою збуту м'яса, ковбасних виробів і напівфабрикатів як в Україні, так і за кордоном.

На тлі зниження купівельної спроможності всередині країни і часткової втрати українськими виробниками ринків Росії та країн СНД великий інтерес викликала доповідь «Нові ринки збуту - арабо-мусульманські країни. Перспективи ринку Халяль», з якою виступив директор Центру Досліджень та Сертифікації Халяль «Альраід» Ваель Аль-Аламі.

«Ми пропонуємо українським виробникам реальний вихід на ринки арабо-мусульманських країн. Для цього потрібно отримати сертифікат «Халяль», єдиний документ, що дає можливість експортувати продукцію на ринки ісламських країн», - сказав Ваель Аль-Аламі.

За його словами, вихід на ринок арабо-мусульманських країн дає довгострокову перспективу. Виробник виходить на ринок 57 країн (всього у світі більше 2 мільярдів мусульман). Арабо-мусульманські країни - це багаті нафтовидобувні держави, які на 75% імпортозалежні, але при цьому не відчувають валютної турбулентності.

Доповідь зацікавила багатьох учасників конференції, одинадцять з яких звернулися в Центр Досліджень та Сертифікації Халяль «Альраід» для отримання сертифікату. Всього за час роботи Центру Досліджень та Сертифікації сертифікат «Халяль» отримали більше сорока українських виробників.

Власкор

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.