Ісламофоби зі «Свободи» організували мітинг проти будівництва мечеті у Хмельницькому

1
На мітинг зібралося близько 200 чоловік.
12.08.2011
Оцініть статтю: 
(175 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

На сесію Хмельницької міської ради винесене питання про виділення 50 соток землі під будівництво мусульманської мечеті. У зв'язку з цим регіональне відділення партії «Свобода» організувало 10 серпня перед міськрадою мітинг протесту проти будівництва культової споруди, у ході якого роздавалися листівки ісламофобського змісту.

Як повідомляє портал invictory.org, на мітинг зібралося близько 200 чоловік. Молоді хлопці били по імпровізованих барабанах (бочках) і кричали «Захистимо Україну від мусульман...»

У листівках, які роздавали свободівці, повідомлялося:

«Будівництво мечеті в Хмельницькому стане магнітом для навалу нелегальних емігрантів. Ми стали свідками навали мусульман у Європу. Ліберальна політика європейських держав дала можливість приїхати мусульманам і почати господарювати на європейському християнському континенті. Вони будують свої мечеті, руйнують християнські храми й зсередини руйнують християнську культуру Франції, Бельгії, Іспанії, Німеччини, Великобританії. Сьогодні 30% новонароджених дітей у Франції й 50% у Бельгії мусульмани...

Мусульманська окупації загрожує Україні...з мовчазною згодою ми станемо свідками повного наводнення мусульманським світом. Ми не допустимо цього!...Не будемо спокійно дивитися як на місці християнських церков будуються мечеті...Ми повинні захистити українську християнську культуру і наших дітей від агресії з боку мусульман-іноземців. Ми пам'ятаємо подвиги козаків, які зі зброєю в руках захищали свою землю від басурман, які сторіччями спустошували українську землю й гнали людей у рабство. Тепер наш час сказати своє тверде: «Ні»

Слід зазначити, що це далеко не перший випадок, коли Всеукраїнське об'єднання «Свобода» будує свій піар на ісламофобських страшилках.

Так, у вересні минулого року відділення ВО «Свобода» у Луганську намагалося підняти шум навколо спортзалу, що діє при Соборній мечеті міста, де нібито «проходила підготовка екстремістів».

Ксенофобськими висловлюваннями луганські свободівці відзначилися й коли ініціювали збір підписів за проведення міського референдуму про введення комендантської години для іноземних студентів.

За матеріалами invictory.org

Посилання на тему:

Луганська «Свобода» будує свою піар-кампанію на ісламофобських страшилках

ВО «Свобода» шукає екстремістів у... спортзалі Луганської соборної мечеті

«Ісламська загроза» - ворог українських політиків для хорошого тонусу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.