Кримчанам запропонували халяльний відпочинок у Туреччині

1
Готелі для мусульман знаходяться на різних курортах Туреччини: Анталья, Бодрум, Стамбул, Ялова, Мугла
29.04.2013
Оцініть статтю: 
(390 оцінки)
eugen
Зображення користувача eugen.

Кримська туристична фірма Neos Travel запропонувала своїм клієнтам нову послугу Halal Resort & Travel - відпочинок, що відповідає всім нормам шаріату.

Як повідомляє сайт 15minut, Neos Travel співпрацює з турецькими готелями, які значно досягли успіху в цьому виді послуг. Готелі знаходяться на різних курортах Туреччини: Анталья, Бодрум, Стамбул, Ялова, Мугла.


За словами директора турфірми, Рудена Баттала, потреба в таких послугах з’явилась у Криму через наявність найбільшої в Україні кількості мусульман.


Мусульманські готелі разом з традиційним набором надають ряд спецпослуг. Такі готелі, як правило, розташовані неподалік від мечетей, в номерах є вказівка ​​на киблу (напрямок на Каабу в Мецці), молитовні килимки та Корани.


Гостям не подають і не продають алкогольні напої. Передбачені відповідне харчування, роздільні для чоловіків і жінок басейни і пляжі. Здійснюється азан (заклик до обов'язкової молитві) і проводяться всі щоденні та п'ятничні намази.


За словами директора Neos Travel, халяльний відпочинок не дорожче за звичайний. На вибір бажаючим відпочити за ісламськими стандартам пропонують оселитися в готелях різних категорій - від тризіркових до п'ятизіркових люксових.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.