Кримські татари запропонували священикам УПЦ КП служити в мечетях (ВІДЕО)

1
“Мусульмани кажуть, що, якщо не буде можливості нам, нашим священикам і парафіянам молитися у своїх храмах, то вони нададуть місце у мечетях" - заявив архієпископ УПЦ КП Євстратій.
15.04.2014
Оцініть статтю: 
(79 оцінки)
oleg
Зображення користувача oleg.

У Криму священики Української Православної Церкви Київського Патріархату готові відправляти свої служби божі в мечетях - такий прихисток їм запропонували кримські татари.

Про це заявив речник Київського Патріархату архієпископ Євтратій Зоря. На тепер, за його словами, двоє священиків уже залишили Крим, ще одинадцять на чолі з архиєпископом Климентом продовжують здійснювати там богослужіння - але все духовенство Київського патріархату було вимушене вивезти з півострова свої сім’ї.


На запрошення кримських татар молитися в мечетях православні відгукнуться, якщо не почуватимуться безпечно у своїх церквах в Криму, або якщо священиків і прихожан Київського патріархату просто проженуть з їхніх храмів.


“Мусульмани кажуть, що, якщо не буде можливості нам, нашим священикам і парафіянам молитися у своїх храмах, то вони нададуть місце у мечетях. І запевняють, що вони будуть допомагати захищати наші права і дадуть можливість молитися в своїх культових спорудах”, - заявив архієпископ УПЦ КП Євстратій.


Раніше повідомлялося, що Кримська єпархія УПЦ МП спростовувала повідомлення про інвентаризацію майна УПЦ КП.


Джерело: 5.ua


Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.