Кримську молодь навчатимуть толерантному ставленню до різних національностей

1
Б. Асад втратив відчуття реальності й існує у власно створеному ілюзорному палаці уявлень про те, що відбувається з багатостраждальною Сирією
1
В рамках заходів збиратимуть «для діалогу» молодь, що представляє якомога більше національностей, щоб вони змогли у процесі спілкування порозумітися.
1
1
27.08.2010
Оцініть статтю: 
(260 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Молодіжна громадська організація «Всесвiт» почала реалізацію проекту «Толерантність і міжетнічна різноманітність – запорука процвітання і благополуччя Криму». Про це «Кримському інформаційному агентству» повідомив керівник проекту Станіслав Удот на прес-конференції у Сімферополі 26 серпня.

За словами Станіслава Удота, в автономії постійно відбуваються міжетнічні конфлікти і резонансні злочини на цьому грунті.

«Всім відомий випадок, дуже резонансний, коли невідомі люди підпалили мечеть у старому місті (Сімферополі – «КІА»). До цього за день знову ж таки невідомі люди пам'ятник депортованим народам (опоганили – «КІА»). Дані випадки відбуваються постійно у нас у Криму», – зазначив Станіслав Удот.

Він розповів, що у зв'язку з цим громадські організації повинні взяти на себе відповідальність за формування у кримської молоді толерантності до різних національностей, навчити молодих людей критично мислити і розуміти один одного.

В то же час експерт проекту Світлана Закревськая пояснила, що громадська організація постарається знизити агресивність серед молоді.

«Наша робота буде направлена відразу на декілька цільових аудиторій. Перше – це молоді люди, друга цільова аудиторія – це молодіжні працівники, ті які працюють в державних установах <...>. І ще одна цільова аудиторія – це журналісти, ЗМІ», – пояснила експерт.

Вона додала, що в рамках заходів збиратимуть «для діалогу» молодь, що представляє якомога більше національностей, щоб вони змогли у процесі спілкування порозумітися.

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 серпня у Сімферополі група невідомих осіб підпалила ворота мечеті Сєїт Сеттар, яка розташована на вул. Клари Цеткін.

Напередодні Загальноєвропейського дня пам'яті жертв сталінізму і нацизму (23 серпня) невідомі опоганили меморіал жертв депортації у парку Салгірка (Сімферополь). Зокрема, на монументі було фарбою написано: «Крим український, а не татарський. Слава Україні!».

За матеріалами «КІА»

Посилання на тему:

Молодь Криму за міжнаціональну злагоду і співпрацю народів автономії

Представники тюркської молоді різних віросповідань підтримують кримських татар-мусульман

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.