Квитки в роздільні купе користуються попитом серед українців

1
Даною послугою частіше цікавляться жінки, мотивуючи це більш комфортним проїздом в окремому купе.
15.02.2010
Оцініть статтю: 
(367 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Квитки в роздільні купе - тільки для чоловіків або тільки для жінок - користуються попитом не лише серед мусульман, а й звичайних українців. В прес-службі Одеської залізниці відзначають, що такі квитки користуються підвищеним попитом у пасажирів, про що свідчить показник продажів - 95,8% від кількості запропонованих квитків.

Як повідомили Кореспондент.net у прес-службі ОЗД, окремі купе для жінок і чоловіків передбачені у п'ятьох поїздах Одеської залізниці. Вартість таких квитків не відрізняється від вартості звичайних проїзних документів.

Даною послугою частіше цікавляться жінки, мотивуючи це більш комфортним проїздом в окремому купе. Від звичайних купе воно відрізняється лише тим, що в ньому не можуть перебувати особи різної статі. Буде купе жіночим чи чоловічим, визначається за першим проданим квитком, тобто при реалізації першого місця для жінки купе визначається як жіноче і навпаки.

Оформлення таких проїзних документів здійснюють всі каси Одеської залізниці. Скористатися можливістю придбання квитків у роздільні купе пасажири можуть на поїзди напрямків №24 Одеса - Москва, №60 Одеса - Харків, №64 Одеса - Дніпропетровськ, №106 Одеса - Київ, а також №124 Одеса - Київ.

Крім одеського напрямку, українці можуть придбати квитки у роздільні купе на потяги трьох інших напрямків. Як повідомлялося раніше, такими купе можна скористатися у потязі №63/64 Харків - Київ Південної залізниці , №91/92 Київ - Львів і №49/50 Трускавець - Київ Львівської залізниці та № 63/64 Дніпропетровськ - Одеса Придніпровської залізниці.

Для українських мусульман наявність подібної послуги дуже важлива, адже перебування у тісному приміщенні з особами протилежної статі створює певний дискомфорт для віруючих.

Нагадаємо, вперше можливість проїзду в окремих купе для жінок і чоловіків у пасажирів Одеської залізниці з’явилася у 2002 році, коли дана послуга була впроваджена у потязі №106 Одеса - Київ.

За матеріалами Кореспондент.net

Посилання на тему:

В українських потягах пропонують роздільні чоловічі та жіночі купе

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.