Міжконфесійна рада Криму звертається із закликом не допустити кровопролиття через вбивство 5-річного хлопчика

1
Члени Міжконфесійної ради звертаються із закликом зберігати мир і спокій, аби «трагедія не стала приводом для міжнаціональної ворожнечі та кровопролиття»
30.07.2010
Оцініть статтю: 
(281 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Члени Міжконфесійної ради Криму «Мир - Дар Божий» закликають керівників правоохоронних органів АРК ретельно розслідувати вбивство 5-річної дитини в Джанкої та покарати злочинця за всією суворістю закону. Про це йдеться в розгорнутому зверненні міжконфесійної ради.


У зверненні наголошується, що трагедія глибоко жахнула не лише кримчан, а й всю громадськість України. «Кожна людина знає, що для батьків немає нічого страшнішого, ніж ховати своїх дітей - це суперечить встановленому Богом порядку речей. Тому для суспільства немає нічого жахливішого смерті невинної дитини, а тим паче - вбивства», - наголошується у зверненні.

Як підкреслюють члени ради, жодні релігійні чи політичні переконання не можуть виправдати вбивство. «У всіх Священних для наших конфесій Писаннях, вбивство засуджується як один з найтяжчих гріхів, і горе тій людині, яка його вчинила, бо прийме вона покарання від людей і Всевишнього!», - стверджують автори звернення.

Як наголошується у заяві, члени ради моляться за душу невинно вбитої дитини і просять Господа, щоб він утішив батьків, рідних і близьких хлопчика, що перебувають у скорботі.

Автори звертаються із закликом зберігати мир і спокій, аби «трагедія не стала приводом для міжнаціональної ворожнечі та кровопролиття».

Під зверненням підписалися лідери та представники основних конфесій АРК: співголови ради - Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, Муфтій мусульман Криму Еміралі Аблаєв, голова Духовного правління Кримських караїмів України Давид Ель, члени ради - настоятель Вірменської Апостольської Церкви Сімферополя отець Хачатур, єпископ Об'єднання церков Євангельських християн -баптистів Криму Веніамін Юхимець, старший пастор Церкви Адвентистів Сьомого дня АРК Ігор Вовк, пастор Кримського округу Німецької Євангелічно-Лютеранської церкви України Йорг Маллер, голова Іудейської громади прогресивного іудаїзму, координатор громад Криму Анатолій Гендін.

За матеріалами «Кримський світ»

Посилання на тему:

«Кримські козаки» закликають до помсти

ЗМІ роздувають «міжрелігійний конфлікт» із убивства дитини психічнохворим

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.