Міжнародна школа «Мередіан» надала благодійну допомогу соціальним закладам м. Києва

1
Представництво міжнародної школи «Меридіан» у Києві проводить активну благодійну роботу з соціальної допомоги малозахищеним верствам населення.

28 листопада представники міжнародної школи «Меридіан» з нагоди відзначення мусульманського свята Курбан-Байрам надали благодійну допомогу соціальним закладам м. Києва, в яких проживає близько 6 тисяч осіб.

2 грудня перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька провела робочу зустріч з київськими представниками міжнародної школи «Меридіан», заснованої громадянами Туреччини, на якій висловила подяку за благодійну діяльність. Представництво міжнародної школи «Меридіан» у Києві проводить активну благодійну роботу з соціальної допомоги малозахищеним верствам населення. Про це інформує прес-служба КМДА.

«Міжнародна школа надала допомогу будинкам-інтернатам для людей похилого віку, будинкам-інтернатам для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, будинку соціальної опіки, де проживають безпритульні громадяни, а також одиноким малозахищеним громадянам», – повідомила Кільчицька.

За її словами, 28 листопада представники міжнародної школи «Меридіан» з нагоди відзначення традиційного мусульманського свята Курбан-Байрам надали благодійну допомогу соціальним закладам м. Києва, в яких проживає близько 6 тисяч осіб. Ці заклади отримали в якості благодійної допомоги близько 3 тонн високоякісної сертифікованої ветеринарною службою м’ясної продукції з яловичини.

«Столична влада планує продовжувати плідну співпрацю з представництвом міжнародної школи «Меридіан» з питань, пов’язаних з наданням благодійної допомоги дітям, малозабезпеченим киянам, школам, лікарням. Крім того, ми плануємо налагодити роботу з оздоровлення та лікування хворих дітей м. Києва у Туреччині», – зазначила Кільчицька.

За матеріалами офіційного сайту КМДА

Посилання на тему:

У Києві вивчають можливість розміщення в Бабиному Яру площі Злагоди всіх релігій

В ІГКЦ м. Києва понад 1,5 тис. мусульман зробили святкову молитву

В Києві почалося будівництво першого в місті мінарету

Конфлікт навколо відкриття нічного клубу з одіозною назвою врегульований

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.