Мусульмани Криму в пошуках шляхів відродження ісламської культури

Мусульмани Криму в пошуках шляхів відродження ісламської культури
15.05.2007
Оцініть статтю: 
(59 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В Сімферополі пройшов семінар на тему «Ісламське відродження: від становлення до зрілості» учасниками якого стали близько двохсот імамів мечетей з усіх куточків півострова Крим, повідомляє офіційний сайт МАГО «Арраід».

На зустрічі організованій спільно Асоціацією «Арраід» та ДУМ Криму в приміщенні сімферопольського Ісламського культурного центру були обговорені проблеми відродження ісламської культури серед кримських мусульман.

Організатори семінару задалися метою донести актуальну інформацію для вдосконалення роботи імамів на півострові.

Зустріч відкрили муфтій Криму Еміралі Аблаєв та голова МАГО «Арраід» у Криму Мухаммед Тага.

Еміралі Аблаєв звернув увагу присутніх імамів на покладену на них відповідальність поширення правильного розуміння ісламу серед кримських мусульман.

Мухаммед Тага, у свою чергу, закликав імамів у своїй практиці демонструвати іслам таким, яким він є насправді - без крайностей і упереджень, релігією миру та добра, взаємоповаги й співчуття, засуджуючою насильство та ненависть до оточуючих.

Семінар проходив під керівництвом директора Школи хафізів Сейрана Арифова. Він розповів присутнім про актуальні проблеми та недоліки мусульманських активістів у наш час, що гальмують розвиток правильного розуміння основних принципів ісламу.

Всю свою доповідь директор Школи хафізів розділив на 10 пунктів, у яких він призвав використовувати досвід попередніх поколінь в нашій уммі та уникати тих помилок, які вони зробили. І, звичайно ж, у всьому ґрунтуватися на невичерпній мудрості Шляхетного Корана та сунни Пророка Мухаммеда (мир йому і благословення).

Учасники семінару висловили надію, що подібні зустрічі реально та дієво вплинуть на розвиток і відродження ісламської культури на півострові, та були єдині в бажанні проводити такі семінари і в майбутньому.

За матеріалами Іслам для всіх

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.