Мусульманські організації України виcловили солідарність з сирійським народом

1
Світле майбутнє Сирії можливе тільки за умов волі, демократії і справедливості, переконані українські мусульмани
07.02.2012
Оцініть статтю: 
(229 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Мусульмани України, приєднуючись до одновірців з усього світу, висловили солідарність з сирійським народом, проти якого здійснюються небачені звірства у відповідь на його вимоги волі, демократії й поваги людської гідності.

У зв҆язку з трагічними подіями в Сирії, низка мусульманських організацій України, а саме: Всеукраїнська Асоціація громадських організацій «Альраїд», Духовне управління мусульман України «Умма», Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства» та Громадська організація «Разом із законом», сьогодні підписали зверення, у якому висловили свою солідарність з сирійським народом у цей переломний момент його історії та категорично засудили тривалі масові вбивства.

З Сирії продовжують надходити повідомлення про жахливі бомбардування й обстріли житлових кварталів, щоденне вбивство сотень людей, особливо у місті Хомс, яке стало символом опору мужнього сирійського народу перед тиранією «кривавого м'ясника».

Незважаючи на величезну рішучість сирійського народу до волі та змін, багатократні заклики провідних світових держав і політиків, у тому числі й близькосхідних, сучасний сирійський режим наполегливо чіпляється за владу, що вислизає з його рук, і використовує усі можливі ресурси пригнічення і терору, відповідає на сподівання свого народу безпрецедентним пролиттям крові.

Починаючи з березня минулого року, сирійці збираються на площах з вимогами поваги їхніх основних прав, проте зтикаються з організованою кампанією вбивств, тортур і репресій, які вже змусили багатьох з них бігти у пошуках притулку до сусідніх країн.

«Мусульмани України висловлюють нескінченний біль у зв'язку з безперервними стражданнями наших братів у Сирії та тією величезною ціною, яку вони платять за свою волю», - зазначається у зверненні, текст якого має у розпорядженні «Іслам в Україні».

Його автори закликають усю світову спільноту, арабський і мусульманський світ, впливові міжнародні структури, негайно знайти ефективні форми впливу на правлячу кліку Сирії щоб змусити її рахуватися з думкою свого ж народу.

Вони також звертаються до російського керівництва усвідомити історичну неспроможність тривалої підтримки режиму Б. Асада, «що містить у собі небезпеку повної дискредитації іміджу Росії в арабському світі і матиме серйозні негативні наслідки для традиційних російсько-арабських відношень».

Мусульмани України упевнені, що світле майбутнє Сирії можливе тільки за умов волі, демократії і справедливості, припинення тиранії й поваги до думки її народу.

«Тільки так багатонаціональний і багатоконфесійний сирійський народ створить міцні основи справжнього миру, спокою, злагоди і процвітання для усіх своїх громадян у єдиній сирійській державі», - підкреслюється у зверненні.

Власкор.

Посилання на тему:

МЗС України засудило теракти у Сирії

Українку з двома дітьми евакуювали із Сирії

Українка загинула від рук сирійських силовиків

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.