На з'їзді ДУМУ «Умма» переобрали муфтія і голову

На з'їзді ДУМУ «Умма» переобрали муфтія і голову
27.03.2015
Оцініть статтю: 
(244 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На минулому тижні в Києві відбулися загальні збори Духовного управління мусульман України «Умма». На з'їзд приїхали представники, голови та імами 21 громади з різних регіонів України. Зараз до складу духовного управління входить двадцять п'ять мусульманських громад.

Глава правління «Умми» Іслям Гімадутін ознайомив членів загальних зборів з проектом плану роботи духовного управління на 2015 рік. Він також відзвітував про роботу, виконану ним на посаді глави правління.

Після затвердження річного плану роботи, делегати з'їзду перейшли до наступного питання порядку денного - виборів голови, муфтія, їх заступників та членів правління «Умми». В результаті голосування більшістю голосів на посаду голови був переобраний Іслям Гімадутін, а на пост муфтія - Саід Ісмагілов. Посади їх заступників зайняли імам ІКЦ Харкова Євген Глущенко, і голова мусульманської громади міста Запоріжжя Мухаммад Мамутов.

Члени зборів обрали також Раду правління духовного управління, до якого крім голови, муфтія та їх заступників увійшли Шаміль Богданов, Сейфулла Рашидов і Алан Даккурі. Термін їх повноважень складе два роки.

На з'їзді також обговорили стан справ і найбільш актуальні проблеми громад. Імами і голови мусульман з регіонів у своїх виступах підкреслювали, що загальне положення їх громад досить складне. Особливо це відноситься до тих громад, які знаходяться в зоні бойових дій на сході України. Було прийнято рішення приділяти особливу увагу їх проблемам і потребам. Також загальні збори вирішили внести деякі зміни до статуту духовного управління, які дадуть можливість в майбутньому голові і муфтієві самостійно обирати собі заступників.

Власкор

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.