Новий Віце-прем’єр з гуманітарних питань: Нам слід пам'ятати, що Україна – поліетнічна країна

1
Боротися треба в першу чергу не проти алкоголю, а проти тих людей, які дозволяють алкоголю бути привілейованим явищем в суспільстві
1
Питання державно-церковних відносин в новому Уряді буде координувати Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко.
1
1
16.03.2010
Оцініть статтю: 
(495 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Україна – поліетнічна країна, для якої важливі європейські культурні цінності, але в кожному регіоні країни є й свої особливості. Про це у коментарі «КоммерсантЪ-Украина» заявив новопризначений віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Володимир Семиноженко, серед посадових обов’язків якого координування реалізації державної політики у сфері державно-церковних відносин та розвитку діалогу і співробітництва між Урядом і конфесіями.

Коментуючи своє бачення роботи на цій посаді, Володимир Семиноженко зазначив: “Нам слід пам'ятати головне: Україна – поліетнічна країна. Для неї є важливими європейські культурні цінності, але в кожному регіоні країни є і свої особливості. І це треба поважати”.

“Ми не будемо протиставляти культури і релігії. Не треба вести себе як слон в посудній лавці в таких делікатних і складних питаннях”, – наголосив посадовець.

На Віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань покладено також обов’язок організовувати роботу Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій, забезпечувати скликання і проведення її засідань.

До цього зазначені обов’язки в Уряді виконував Іван Васюник, який під час перебування на цій посаді встиг провести два робочих засідання. Нагадаємо, що Комісія з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій була утворена при Кабінеті Міністрів України у червні 2008 року.

Довідка. Володимир Семиноженко народився 9 червня 1950 року в Києві. У 1972 році закінчив фізико-технічний факультет Харківського державного університету, в 1984 році став доктором фізико-математичних наук. У 1994, 1998 і 2002 роках обирався народним депутатом. З 1998 по 2000 роки очолював комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти. У 1996-1998 роках – Міністр у справах науки і технологій. У 1999 і в 2001-2002 роках обіймав посаду Віце-прем'єра. З 2003 по 2005 роки працював радником Президента, а з 2006-го по 2007 рік – радником Прем'єр-міністра. У 2000-2001 роках – секретар, заступник голови Партії регіонів, а в 2001-2003 роках очолював цю політичну силу. З березня 2009 року – лідер партії «Нова політика».

За матеріалами Інституту релігійної свободи

Посилання на тему:

Новини

Лавринович: Україна – поліетнічна і полірелігійна країна

Спроби обмежити релігійні свободи зустрінуть серйозний опір, - Ю.Решетніков

Представники Уряду, Парламенту та громадськості проаналізували стан та тенденції державно-конфесійних відносин в Україні у 2009 році

Стан релігійної свободи в Україні - на високому рівні

Розпочала роботу Комісія з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій

Підготовлена нова редакція Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”

Парламент ухвалив низку законопроектів, які стосуються питань свободи совісті та віросповідання

Статті

Україна не тільки християнська, а й мусульманська країна

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.