Переселенцям з Криму і Донбасу можуть збільшити суми соцдопомоги

Переселенцям з Криму і Донбасу можуть збільшити суми соцдопомоги
Переселенці з зони АТО
09.10.2015
Оцініть статтю: 
(215 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Міністерство соціальної політики планує збільшити соцдопомогу для переселенців. Зафіксована сума повинна буде триматися на рівні прожиткового мінімуму — 1300 гривень.

Про це повідомляє QHA

Агентство цитує слова заступника міністра соціальної політики Віталія Мущиніна, який заявив, що питання про збільшення суми виплат зараз знаходиться на розгляді центральних органів виконавчої влади.

У повідомленні сказано, оскільки в минулому році, коли затверджувалися відповідні розміри допомоги, ситуація з тарифами на комунальні послуги була іншою, Міністерство соціальної політики представило пропозицію про перегляд часткової компенсації вартості оренди житла для переселенців.

Як інформує Мінсоцполітики, станом на 5 жовтня 2015 року за даними структурних підрозділів соцзахисту обласних держадміністрацій та Київської міськдержадміністрації, на обліку перебувають 1 517 116 переселенців — це 1 192 377 сімей з Криму та Донбасу.

При цьому за грошовою допомогою звернулися 542 078 сімей, яку 511 411 з них вже призначено. Всього на рахунки переселенців перераховано 2 млрд 490 млн гривень.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.