Р. Чубаров за заборону «Хизб-ут-Тахрір» в Україні

Р. Чубаров за заборону «Хизб-ут-Тахрір» в Україні
18.09.2009
Оцініть статтю: 
(170 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у коментарі журналістові QHA з приводу заклику Г. Москаля порушити кримінальну справу проти керівництва «Хизб-ут-Тахрір» заявив, що будь-яка політична партія або релігійна організація, що носить екстремістський характер повинна бути заборонена.

«Будь-яка політична або релігійна організація, у програмі якої містяться екстремістські ідеї, повинна бути заборонена. Ось весь мій коментар щодо даного питання», - відзначив Р. Чубаров.

Варто нагадати, що у травні минулого року заступник голови Меджлісу засудив проект постанови Верховної Ради АРК «Про проект закону України «Про заборону діяльності політичної партії Хизб-ут-Тахрір», назвавши його «політичним піаром». Авторами даного проекту виступили депутати Верховної Ради Криму Анатолій Гриценко, Михайло Бахарєв та Олексій Крижко.

«Якщо припустити, що автори проекту постанови справді переймаються проблемами організованого міжнародного тероризму і бажанням не допустити його проявів у Криму, то їм слід було б виходити з того, що в ідеологічному полі будь-якої релігії, у тому числі, на жаль і в Ісламі, існують «фундаменталістські», екстремістські утворення, які іноді мають терористичну спрямованість.

Більш ефективною і зрозумілою для суспільства стала б конкретна, а не показна, сумлінна робота депутатів Верховної Ради Криму і народних депутатів України по розробці пропозицій, спрямованих на вдосконалення норм чинних законів України із запобігання екстремістської діяльності з боку будь-яких організацій, незалежно від використовуваного ними ідеологічного або релігійного оформлення», - відзначав тоді Рефат Чубаров.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Г. Москаль закликав СБУ порушити кримінальну справу проти керівництва «Хизб-ут-Тахрір»

Заяви про активізацію радикалів у Криму - це намагання отримати дивіденди напередодні виборів, вважає Р. Чубаров

Кримська міліція вважає, що місцева влада не перешкоджає поширенню радикальних релігійних течій

Всю провину за побоїще у Сейіт-Елі (Журавки) поклали на членів «Хізб-ут-Тахрір»

У Рескомрелігій Криму вважають, що Хизб-ут-Тахрір проводить роботу серед випускників Азовського медресе

СБУ заблокувала доступ до сайтів «Хізб ут-Тахрір»

У Криму Хізб-ут-Тахрір провела конференцію «Від утисків і несправедливості капіталізму до світла Ісламу»

ДУМК: Заяви Маліборського щодо Азовського медресе безпідставні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.