У Кременчуці урочисто відкрили Гонг Миру

1
Гонг Миру символізує мир, неприйняття ксенофобії і тероризму.
23.09.2010
Оцініть статтю: 
(339 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

21 вересня 2010 року, в Міжнародний день миру, у Кременчуці урочисто відкрили Гонг Миру, який подарували Україні Республіка Індонезія та Міжнародний комітет Гонгу Миру. Про це повідомляє прес-служба виконкому Кременчуцької міської ради.

Участь у офіційному відкритті символу взяли керівники міста на чолі з міським головою М.В. Глуховим, голова Полтавської обласної державної адміністрації О.В. Удовіченко, заступник Міністра аграрної політики України І.В. Якубович, представники Республіки Індонезія на чолі з Президентом Міжнародного комітету Гонгу Миру паном Джуйото Сунтані та Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індонезії в Україні пані Дра Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.

У своїй вітальній промові міський голова Микола Глухов подякував міжнародному комітету Гонгу Миру, Посольству Індонезії в Україні, Посольству України в Індонезії, комітету у закордонних справах Верховної Ради України, Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, Автозаводській районній раді та всім, хто сприяв, допомагав і встановлював цей символ.

Як зазначив міський голова, рішення про встановлення гонгу в Кременчуці було прийнято не випадково, адже це місто - центр дитячої дипломатії.

Микола Глухов також привітав всіх присутніх з непересічною для Кременчука, Полтавщини та всієї України подією – встановленням Гонгу Миру, побажав всім жити в мирі, злагоді, творити добро на землі, навчати добрим справам підростаюче покоління, а також берегти мир і спокій не лише своєї родини, а й нашої неньки України.

Представники Республіки Індонезія Президент Міжнародного комітету Гонгу Миру пан Джуйото Сунтані та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні пані Дра Нінінг Сунінгсіх Рохадіат зазначили, що встановлення у Кременчуці Гонгу Миру – це велика честь не лише для міста, а й всієї України.

Почесні гості подякували керівництву міста, області та держави за підтримку ініціативи встановлення цього символу миру, а також висловили надію на продовження плідної співпраці між Україною та Індонезією.

Потрійний символічний удар та голуби миру, що знялися в небо, сповістили, що Кременчук приєднався до числа тих міст, які активно пропагують мир у всьому світі.

Для довідки

Гонг Миру символізує мир, неприйняття ксенофобії і тероризму.

Він з’явився з ініціативи керівника Асоціації молодих підприємців Індонезії після терактів на острові Балі у 2002 році. Тоді від вибуху трьох бомб загинуло 202 особи, з них більшість – іноземні туристи. Потроху світ забував про перший масовий акт тероризму після вересня 2001-го, терористичні групи давали знати про себе й у інших, більш значимих місцях. Але з того часу індонезійці дарують кожній країні по одному Гонгу Миру.

Сам звук Гонгу імітує стародавню індонезійську традицію ознаменування закінчення військових дій, інтерпретує відлуння вибуху, яке закінчує ритм і відголоси війни, і водночас подає знак кращого початку, глибокої надії та благородних ідеалів.

Оригінальний Гонг Миру має діаметр вісім метрів і важить 150 кг.

Зовнішня секція представляє прапори усіх країн світу, а на внутрішньому сегменті зображені символи світових релігій – ісламу, індуїзму, іудаїзму, християнства, буддизму, конфуціанства, таоїзму, сикхізму, синтоїзму і балійського індуїзму. У самому центрі – глобус.

В Україні з Гонгу прибрали свастику, яка нагадує нацистський символ.

За матеріалами auc.org.ua

Посилання на тему:

Новини

Посол Індонезії в Україні відвідала Кременчук

Глава МЗС України зустрівся з Послом Індонезії

Новий посол Республіки Індонезія приймає гостей

Віктор Ющенко прийняв вірчі грамоти Посла Республіки Індонезія в Україні

Статті

Наш обов’язок - показувати справжнє обличчя Ісламу (інтерв’ю з Послом Республіки Індонезія в Україні)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.