У наших країн великий потенціал для співпраці, - Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні

1
Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан дав високу оцінку якості вищої освіти в Україні.
20.10.2009
Оцініть статтю: 
(63 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

16 жовтня відбулася зустріч керівництва Харківської облдержадміністрації з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні паном Газанфаром Алі Ханом. У зустрічі взяли участь голова облдержадміністрації Арсен Аваков, голова облради Сергій Чернов, заступник голови облдержадміністрації Людмила Бєлова, начальник Головного управління зовнішньоекономічних зв'язків і євроінтеграції облдержадміністрації Віктор Коваленко, начальник Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку облдержадміністрації Владилен Вавилов та інші.

У ході бесіди сторони обговорили питання двосторонньої співпраці і перспектив у розвитку відносин між Харківською областю та Ісламською Республікою Пакистан. Арсен Аваков особливо наголосив на успіхах у військово-технічній співпраці харків'ян з Пакистаном, звернувши увагу високого гостя на наявні можливості у даному напрямку.

Керівник області також проінформував пана Газанфара Алі Хана щодо науково-освітнього потенціалу Харківщини, підкресливши, що в даний час у харківських вузах проходять навчання близько 70 студентів з Пакистану.

«Число пакистанських студентів, що навчаються у наших вузах, може збільшитися у багато разів, що, безумовно, принесе користь і Пакистану, і Україні. Ми готові прикласти максимум зусиль для того, щоб розвивати ці зв'язки і готувати висококваліфікованих фахівців для вашої країни. У Харкові для цього створені всі умови”, - відзначив керівник області.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан заявив, що Харків добре знайомий багатьом пакистанцям і його країна високо цінує плідну співпрацю з Україною.

«Ми дуже вдячні народу вашої країни за своєчасну допомогу, яка була надана Пакистану. Харківському заводу ім. Малишева у цьому плані належить провідна роль. Це основа нашої співпраці, яку треба розвивати у різних сферах на благо народів двох країн», - підкреслив пан Газанфар Алі Хан.

Крім того, Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан дав високу оцінку якості вищої освіти в Україні. Він підтримав пропозицію Арсена Авакова про розвиток співпраці у даному напрямку і разом з ним обговорив заходи, які дозволять усунути наявні перешкоди.

У ході бесіди пана Газанфара Алі Хана також проінформували про можливості Харківської області в енергомашинобудуванні та питаннях використовування відновлюваних джерел енергії.

«Я бачу, що у наших країн великий потенціал для співпраці», - заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан.

Перед завершенням зустрічі пан Газанфар Алі Хан зробив запис у «Книзі Почесних гостей Харківської області».

Нагадаємо, що Міністр економіки України Богдан Данилишин і Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні Алі Хан підписали 9 жовтня Угоду про торговельно-економічне співробітництво між урядами двох країн.

За матеріалами сайту Харківської ОДА

Посилання на тему:

У Харківській ОДА обговорять продовження співпраці з Пакистаном

Україна і Пакистан зацікавлені у розвитку двосторонньої торгівлі

Арсен Аваков зустрівся з представниками мусульманських релігійних громад Харківщини

Пакистан: нові можливості

Мусульмани Татарстану - спонсори будівництва мечеті в Харкові

Створена, зруйнована і відновлена. До 100-річчя з дня відкриття Соборної мечеті в місті Харкові

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.